Vefat
Giriş Tarihi : 09-02-2020 15:10   Güncelleme : 09-02-2020 15:10

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Yarıca mahallesinden Hacı İsmail Yılmaz, Yenimahalleden Fatma Sunman, Rasimpaşa mahallesinden Hamide Köş ve Hacı Murat Yıldırım vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

 

VEFAT

Yarıca Mahallesinden merhum Ahmet yılmaz’ın oğlu, Erdal, Necati ve Durdu yılmaz’ın abileri, hacı Özgür, Ümit Gökhan Yılmaz’ın babaları, hacı İsmail Yılmaz vefat etmiştir Cenazesi bugün Yarıca Camiinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.  Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Mevlüt Kasım

05356747155

VEFAT

Yeni Mahallede ikamet edem merhum Hüseyin Sunman’ın eşi, Sami, Sabri, Bekir ve Rahmi Sunman’ın anneleri, Mustafa ve Bekir Bayrak’ın ablaları, Yahya, İlker, Kaan, Sami ve Aydın Sunman’ın  babaanneleri, Metin Kalmak, ve Yahya Toprak Muammer ve Muhittin Ömür’ün kayınvalideleri, Fatma Sunman Vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Rahmi Sunman

0535 298 40 12

 

VEFAT

Rasimpaşa Mahallesi Yazlıkta ikamet eden merhum Abdullah Öztürk’ün halası, merhum Hasan ve Hüseyin Öztürk’ün kayınvalidesi, Metin ve Fatih Öztürk’ün anneannesi, Hamide Köş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eseler Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip Söğütlü aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Metin Öztürk

0505 596 77 50

 

VEFAT

Aslen Pazarcık köyünden olup ilçemiz Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Ahmet Yıldırım’ın oğlu, merhum Cevat ve Mehmet Yıldırım’ın kardeşi, ilçemiz esnaflarından Tahsin, Erol, Muhsin ve Naim Yıldırım’ın amcaları, Bahattin Beslan’ın kayınpederi, Belediyemiz personellerinden Nurettin Sağlam’ın dayısı, Ahmet Ayar’ın dayısı, Sinan, Şener, Süleyman Yıldırım’ın babaları, hacı Murat Yıldırım vefatt etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Eseler Camiinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Pazarcık köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Beslan

0538 344 78 02