Güncel
Giriş Tarihi : 08-02-2020 17:58   Güncelleme : 09-02-2020 16:09

GÜLER GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Yıllardır MHP’de görev yapan yakın zaman önce de Hendek MHP Başkan yardımcılığı görevinde bulunan 31 Mart mahalli yerel seçimleri öncesinden partisinden istifa eden emekli bankacı Ayhan Güler gazetemizi ziyaret etti.

GÜLER GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Günün akşamına kadar gezen ilçedeki bütün gelişmelerden haberdar olan duayen siyasetçi Güler ile ilçe siyasetindeki son gelişmeler, ülkenin dış politikası ve ekonomik sıkıntılarının ülkeyi getirdiği son nokta, Kızılay’da patlak veren olaylar ve FETÖ mücadelesi  üzerine söyleşide bulunduk.

Hükümetin FETO mücadelesinde hayli yol aldığını ancak reis Recep Tayyip Erdoğan’ın bu mücadelede bazı AK Partili görünen sözde dava adamlarının kendisini yalnız bıraktığının altını çizerek; ““Ortadoğunun en çetin coğrafyasında yer alan ülkemizin, dünya müslümanlarının  reise ihtiyacı var. Allah hayırlı ömür versin” temennisinde bulundu.

8 Mart Dünya Kadınlar gününde  yapılacağı açıklanan  Hendek AK Parti kongresinin çalışmalarının hummalı şekilde devam ettiğini,  mevcut başkan Hasan Serdar Baykal’ın kongrenin mükemmel geçmesi adına büyük gayret sarf ettiğini söyledi.

Güler, “ Hendek hepimizin, ilçeye her kim bir çivi çakıyorsa Allah razı osun. Bizler burada doğduk burada öleceğiz. Arkamızdan gelen yeni nesillere hizmet borcumuz var. Bizleri hayırla yad etmeleri adına üzerimize ne düşüyorsa yapmak bizim öncelikli görevimiz olmalıdır” mesajını paylaştı.