Siyaset
Giriş Tarihi : 01-02-2020 16:28   Güncelleme : 03-02-2020 14:51

HENDEK AK PARTİDE KAOS!

İlçe başkanlığı seçimleri öncesinde delegelerin belirlenme süreci bittiği halde delege listesinin partililere açıklanmamış olması ilçe teşkilatında kaosun sürdüğüne işaret.

HENDEK AK PARTİDE KAOS!

HENDEK AK PARTİDE İLK’LER YAŞANIYOR

Delege belirlenmesi sürecinde bazı delegeler  yapıldığı iddia edilen delege seçimlerine  seçim takviminin kendilerine bildirilmediği için seçime katılamadıklarını bazıları ise varoluşundan bugüne kadar süreçde partinin değişik kademelerinde görev üstlendiklerini buna rağmen kendilerine bilgi verilmediğini, seçime çağrılmadıklarını iddia ediyorlar.

HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ OLSA DA MUTLAKA BİR ŞEYLER OLUYOR!

AK parti tarafından açıklanan takvime göre geçen yıl Aralık ayında sona eren delege seçimleri sonuçları, belirlenen delege listesinin hala partililere ve kamuoyuna ilan edilmemiş olması Ak partililerce yüksek sesle eleştirilmeye devam ediyor. Her sokak başında davasına gönül veren, davaları uğruna  zamanlarını harcayan, aile efradına vakit ayırmayan daha da ötesi bu uğurda sağlıklarını feda ettiklerini ile süren Ak partili vatandaşlar Hendek AK Parti teşkilatında kamuoyunda klasikleşmiş cümleyle  “ hiçbir şey olmamış olsada mutlaka bir şeyler oluyor” demekten geri kalmıyorlar.  

SOKAKTA SAKAL SESLERİ

İlçemizde yayın yapan bir haber sitesinde sokağın sesine kulak verildiği bu mihvalde haber yapıldığı ifade edilerek; “ Hendek’de kurucu başkan Şenay Sakal’lı günler özleniyor” başlıklı haber ilçe teşkilatını karıştırdığı iddia ediliyor.

HENDEK’E ABİ LAZIM!

Sokakta ya da sosyal ortamlarda karşılaştığımız çok sayıda AK partili vatandaşlar ilçemiz AK partideki dağınıklığı, parçalanmışlığı ve ötekileştirilmeleri nedeniyle partilerinden uzaklaşan partililerin her geçen gün çığ gibi büyüdüğünü belirtip; “ Hendek’e abi lazım” söylemini dillendiriyor olmaları oldukça dikkat çekerken ilçe teşkilatından kamuoyuna bilgilendirici bir açıklama yapılmaması da bu iddiaları güçlendiriyor.