Spor
Giriş Tarihi : 22-01-2020 17:47   Güncelleme : 22-01-2020 17:47

Ateş ve Kayacık Kampta

Hendekli karateci Ömer Faruk Ateş, 7-9 Şubat tarihleri arasında Macaristan’ın Budapeşte kentinde olan Ümit Genç ve U 21 Yaş altı Avrupa Şampiyonası’nda 60 kiloda ülkemizi temsil edecek.

Ateş ve Kayacık Kampta

Hendek Karate Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık ve Ömer Faruk Ateş 22 Şubat (bugün) İzmit Ramada Otel’de milli takımla birlikte kampa girdi.

3 ŞUBAT’TA BUDAPEŞTE’DEYİZ

Kocaeli Ramada Plaza Otelde düzenlenen ikinci etap Milli takım kampına katılan Ömer Faruk Ateş ve Nurkan Kayacık 3 Şubat’ta Milli takımla birlikte Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ye gidecek.

BAŞKANIMIZ BABAOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Karate Milli takım ve Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörü Nurkan Kayacık “Milli takımımızın kamp dönemini sporcularımız güzel bir şekilde geçiriyor. Sporcumuza ve sporcularımıza güveniyorum. Şampiyon unvanıyla gideceğimiz müsabakaları yine şampiyonlukla tamamlayacağız. Herkesin gözü bizim üzerimizde olacak, bunun bilincindeyiz. Güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Kimsenin şüphesi olmasın. Milli takımımız Allah’ın izniyle Budapeşte’de düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasına damga vuracağına inanıyoruz. Ayrıca Spora ve sporcuya önem veren ve her zaman yanında olup destek veren Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti”