Spor
Giriş Tarihi : 19-01-2020 15:57   Güncelleme : 21-01-2020 12:26

İLK YARI BİZ İKİNCİ YARI ONLAR OYNADI!

Sahayı düğün yerine çeviren Hendekli tatangalar tribünde yaktıkları meşaleler ve tezahüratlarıyla sahayı inletiyorlar. Saha ve seyirci avantajına sahip olan Hendekspor her zaman olduğu giibi sporseverlerin yoğun katılımı ve tribünleri ateşe veren ateşli taraftarlarının alkışları ile sahaya çıktı.

İLK YARI BİZ İKİNCİ YARI ONLAR OYNADI!

DAKİKA 25 GOL EMRAH 1-0

Hendekspor, grup lideri Kütahya Belediyespor takımını sahasında konuk etti. Karşılıklı ataklarla birbirlerini yoklayan her iki takımda oyuna hakimiyet konusunda büyük çaba sarf ettiler. Hendekspor  futbolcusunun rakip ceza sahası içerisinde düşürülmesine  sessiz kalan orta hakem Hendeksporu 1 golden etti. İlerleyen dakikalarda oyuna ağırlığını koyan Hendekspor Emrah ile aradığı golü  dakikalar 25’i gösterirken buldu. Golden sonra Emrah gol sevincini saha kenarından müsabakayı izleyen eşinin yanına giderek sevincini eşiyle paylaştı.  Golden sonra karşılıklı ataklarla devam eden müsabakanın 43 üncü dakikasında Berkay ile 2. ci golü bulan Hendeksporun bu golü orta hakem tarafından ofsayt gereçkesi ile iptal edildi. Müsabakanın  ilk yarısı Hendeksporun 1-0 galibiyeti ile sona erdi. İlk yarıda Hendeksporlu Hakkı ve Onur sarı kart gördü.

İkinci yarıyı 1-0 üstünlükle kapayan Hendekspor ikinci yarıda farkı artırmak istede de başarılı olamadı ve ikinci  yarının 55 ci dakikasında Ahmetin  attığı gole engel olamadı ve Kütahya Belediyespor skoru 1-1'e getirdi. Müsabakanın ilerleyen dakikalarında başka gol olmayınca müsabaka 1-1 sona erdi.