Spor
Giriş Tarihi : 18-01-2020 11:20   Güncelleme : 21-01-2020 14:10

Şehit Ali Gaffar Okkan anısına Karate Şampiyonası başladı

19’uncusu düzenlenen Şehit Ali Gaffar Okkan Karate turnuvası bugün saat 09.00’da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile start aldı.

Şehit Ali Gaffar Okkan anısına Karate Şampiyonası başladı

TURNUVA BAŞLADI

Bu yıl daha öncekilere nazaran çok daha farklı kutlama programı düzenleyen Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediyesi ortak anma etkinliği, 18 Ocak Cumartesi günü şehidimizin anısında düzenlenen Karate Turnuvası ile başladı.

15 İLİN KATILDIĞI TURNUVA AKŞAM 19.00’DA SONA ERECEK

Düzenlenen Karate Turnuvasına  Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Tekirdağ, Bilecik, Bolu,Eskişehir,Düzce, Çanakkale, Ankara, Yalova, Diyarbakır, Kırklareli, Antalya ve Bursa ilinden sporcular katıldı. Turnuva akşam saat 19.00’da sona erecek.

DİKMEN’DE TATBİKAT, İLÇE MERKEZİNDE FOTOĞRAF SERGİSİ VE VETERANLAR HENTBOL MÜSABAKASI

Program çerçevesinde 23 Ocak Perşembe günü  Arama Kurtarma Ekibince Dikmen zirvesinde gösteri tatbikatı icra edilecek.  Progran 24 Ocak Cuma günü şehidimizin kabri başında tören, ilçemiz Tepecik mevkiinde Şehit Ali Gaffar Okkan camiinde mevlidi-Şerif  okunacak. Saat 14.30’da Atatürk Parkında bulunan Nikah salonunda fotoğraf sergisi ile devam edecek olan anma programı  saat 16.00’da Atatürk Yeni Spor Salonda oynanacak Veteranlar Hentbol müsabakası ile son bulacak.

SAKARYA-DHA-FOTOĞRAFLI-AHMET ÇİLECİ