Spor
Giriş Tarihi : 15-01-2020 15:17   Güncelleme : 15-01-2020 15:40

BABAOĞLU : “HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU”

Spora ve sporcuya büyük değer veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çalışma yoğunluğundan fırsat buldukça sporcuları ziyaret ediyor ve antremanlarını izliyor.

BABAOĞLU : “HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU”

HEDEFİMİZ OLİMPİYAT ŞAMPİYONLARI ÇIKARTMAK

Hendek ilçemizdeki genç nüfusa dikkat çeken Babaoğlu; “ ilçemiz bu açıdan çok şanslı. Gerek yetişmiş sporcular gerekse o yetişmiş sporcularımızın yetiştirdiği sporcular olarak ilçemiz adeta bir  sporcu şehri.  İlçe olarak sadece tek bir spor dalında değil bilakis sporun hemen hemen her dalında  sporcularımız mevcut. Hendek Belediyesi olarak şimdiye kadar Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkarttık ve çıkartmaya devam ediyoruz, edeceğiz” diyen Babaoğlu hedeflerinin Olimpiyat Şampiyonları çıkartmaktır” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözü istikametinde ilerleyen başkan Babaoğlu, antreman ziyaretinde; “  çağımızın en büyük hastalığı olan uyuşturucu belasından çocuklarımızı uzaklaştırmak, hiç bulaştırmamak adına gençlerimize spor yapmayı sevdiriyor bu prensip doğrultusunda gençlerimizi ödüllendirmek suretiyle  teşvik ediyoruz.  Gençlerimize sporu öğreten, sporcularımızın üzerinde büyük emeği olan hocalarımıza teşekkür ediyorum” diyerek sporculara başarılar diledi.

SAKARYA-DHA-FOTOĞRAFLI-AHMET ÇİLECİ