Güncel
Giriş Tarihi : 05-01-2020 17:55   Güncelleme : 05-01-2020 18:00

KADIN DOĞUM CAN ÇEKİŞİYOR! SİYASETÇİ ORALI DEĞİL…

Kamuoyu adına sesleniyoruz… Ali İhsan Yavuz: “ Sakarya Doğum Hastanesi 2019 Kasın ayı sonunda hizmete girecek…” AK Parti Sakarya Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u verdiği sözü tutmaya davet ediyoruz, nasıl tutabilecekse???

KADIN DOĞUM CAN ÇEKİŞİYOR! SİYASETÇİ ORALI DEĞİL…

VATANDAŞ İSYANDA

Ateş, kusma ve ishal gibi şikayetlerde yaşanan artış çocuk acilin dolup taşmasına neden oldu. Çocuklarına şifa arayan anne babalar aşırı yoğunluktan bunaldıklarını ifade ederek “Acil ağzına kadar dolu. Nefes alacak yer yok. Saatlerdir sıra bekliyoruz. Hafta sonu için özel önlem alınamaz mı?”diyerek şikayetlerini dile getirdiler.

DOKTOR YETERSİZ,PERSONEL YETERSİZ, HASTANE BİNASI YETERSİZ

Fotoğraflar Sakarya Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Bölümü çocuk acilden 05432649954 nolu whatsapp ihbar hattına geldi. Son dönemde yaşanan salgın nedeniyle çocuk poliklinikleri ve çocuk acilde yoğunluk yaşayan vatandaşlar seslerini yetkililere duyurmaya çalışıyor. Whatsapp ihbar hattına çocuk acilde yaşanan yoğunluğun fotoğrafını gönderen okurumuz “Çocuklarda yüksek ateş, ishal, kusma halsizlik gibi belirtiler nedeniyle buraya geliyoruz. Doktor yetersiz, personel yetersiz. Sağlık hizmeti almak için geldiğimiz acilde çocuklara daha çok mikrop bulaşıyor. Saatlerce sıra bekliyoruz. Lütfen daha fazla nöbetçi hekim ya da başka bir çözüm bulunsun” diyerek yaşadıkları sıkıntıyı kamuoyuna duyurmamızı istedi.

MİLLETVEKİLİ YAVUZ NE SÖZ VERMİŞTİ?

SÖZ UÇAR YAZI, KASET KALIR…

NOT: Seçim videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendekşafak adresinden izleyebilirsiniz.

Milletvekili Yavuz’un Hendek ilçesi Uzuncaorman mahallesinde  31 Mart 2019 mahalli seçim çalışmalarında seçmene verdiği sözleri lütfen dikkatle izleyiniz. Yorum okuyucularımızındır…