Güncel
Giriş Tarihi : 24-12-2019 18:55   Güncelleme : 25-12-2019 17:22

BAYRAKTAR GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Çiçeği burnunda yeni başkan Bayraktar gazetemizi ziyaret etti. Hendek CHP İlçe Örgütü başkanlığına seçilen işadamı Nihat Bayraktar gazetemizi ziyaret ederek kendisine teveccüh gösteren CHP delegelerine gazetemiz aracılığı ile teşekkür etti.

BAYRAKTAR GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

DÜN ADI KOALİSYON OLAN SİSTEM BUGÜN EVRİMLEŞEREK ADI İTTİFAK OLDU

Kamuoyunda dördüncü gücün basın olduğunun dillendirildiği günümüzde yazılı basının önemine vurgu yaparak çalışmalarında basınla kol kola olacaklarını söyledi.  31 Mart mahalli yerel seçimlerde Millet İttifakı’nın büyük başarı elde ettiğine dikkat çekerek; “ başkanlık sisteminin gelmesi ile ülkenin önünün tıkadığını iddia edilen koalisyonların sona ereceğini vurgulayan Cumhur İttifakı’nın bu iddiası daha ilk yılında çöktü.  Dün parlementer sistemde koalisyon olarak nitelendirilen sistemin adının bugün  başkanlık sistemi ile evrim geçirdi ve adı ittifak oldu.” Dedi.

MECLİS PASİFİZE EDİLDİ

Başkanlık sisteminde meclisin ağırlığını yitirdiğini iddia eden Bayraktar, “ başkanlık sistemi geldiğinde ülkenin uçacağını söylemişlerdi  gelinen nokta ortada işsizlik çığ gibi büyüdü” dedi. Bayraktar, ülke genelinde iktidar yürüyüşü başlattıklarına işaret ederek; “bende partimin bu yürüyüşünde üstüme düşeni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

ZİYARETTE GÜLER’DE BULUNDU

Gazetemizi ziyaret eden Bayraktar’dan önce büromuzda bulunan emekli bankacı Ayhan Güler’de bu konuşmaları sessizce dinledi.  Bayraktar’ın söylemlerinin ardından Güler, çiçeği burnunda yeni başkana başarılar diledi.