Asayiş
Giriş Tarihi : 24-12-2019 08:49   Güncelleme : 25-12-2019 17:21

ARAÇ SAHİPLERİNE HIRSIZLIK ŞOKU

Araçlarını kapalı oto garajına park eden sürücülere hırsızlık şoku…

ARAÇ SAHİPLERİNE HIRSIZLIK ŞOKU

AÇAMADIKLARI ARACIN CAMINI KIRARAK İÇİNE GİRDİLER

İlçemiz Rasimpaşa camisi altında bulunan ücretsiz oto park alanına araçlarını akşamdan park eden sürücüler sabahleyin büyük sürprizle karşılaştılar. Kimliği belirlenemeyen kişi yada kişilerin saldırısına maruz kalan araçların bazılarından akaryakıt çalan hırsızlar bir çok aracın kapısını  tornavida ve levyelerle açılmak adına zorlanmış, bazı araçların aküleri bazı araçların ise kapı camlarının kırılması ile araç içerisine giren hırsız ya da hırsızlar  araçtan  teyp çalarak sırra kadem bastılar.

POLİS YAKALAMAKTAN BIKTI ONLAR ÇALMAKTAN BIKMADI

Daha geçen ay bahse konu olan oto araç parkı içerisinden bir aracı çalan hırsızların peşine düşen onlarca kamera görüntüsünü saatlerce inceleyen polis elde ettiği ipuçları sayesinde Düzce polisi ile Düzce sanayi sitesinde bir işyerine baskın düzenlenmiş, ilçemizden çalınan otoyu parçalanmış olarak bulmuşlar olaya karıştığı iddiasıyla  gözaltına alınan 6 kişiden ikisi tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

POLİS OLAYI AYDINLATMAYA ÇALIŞIYOR

Durumu gören araç sahipleri polisi arayarak yardım istemeleri üzerinde olay mahalline gelen polis kriminal uzmanları araçlar üzerinde parmak izi incelemeleri yaptılar. Polis hırsızlık olayını aydınlatmaya çalışıyor.