Güncel
Giriş Tarihi : 19-12-2019 12:27   Güncelleme : 25-12-2019 17:27

KAYMAKAM ACIR, İADE-İ ZİYARET TURUNDA

Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır göreve başlamasının ardından kendisine ziyarette bulunup görevinde başarı dileklerinde bulunan Belediye başkanları, STK temsilcileri ve banka müdürlerine iade-i ziyaretlerde bulundu.

KAYMAKAM ACIR, İADE-İ ZİYARET TURUNDA

Kaymakam Acır,  yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça  gerek ilçe içerisnde gerekse ilçe dışına iade-i ziyaretlerde bulunmayı da ihmal etmiyor. Acır, Hendek Tüm Muhtarlar derneği başkanı Emin Kula ile başladığı iade-i ziyaretlerini sırasıyla Hendek İlçe Jandarma komutanı  Yüz. Sercan Candan, Hendek İş Bankası müdürü Buğra Tiryaki, Hendek Halk Bankası müdürü Özcan Karakoç ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a iade-i ziyaretlerde bulundu.

2019 yılının son günlerine denk gelen ziyaretlerde  2020 yılının İslam alemine ve ülkemize hayırlar getirmesi temennilerinde bulunuldu.

Kaymakam Acır bu yoğun çalışma temposunda  İlçemiz Kırsal kalkınma destekleri kapsamında  2017-2018 yıllarında hibe desteği alan  genç çiftçileri ve İlçe Tarım  ve Orman Müdürü Erhan Sunman, Mühendis Rasim Kartal ve Veteriner Hekim Olgu San’ı da makamında kabul etti.