Güncel
Giriş Tarihi : 28-10-2019 09:18   Güncelleme : 29-10-2019 12:22

DESTİCİ, YÜCE VE BABAOĞLU FUARI GEZDİ

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarını gezdi. Fuar gezisine Hendek AK Parti ilçe başkanı Hasan Serdar Baykal'da eşlik etti.

DESTİCİ, YÜCE VE BABAOĞLU FUARI GEZDİ

MİSAFİR OLDULAR

Belediye Başkanları toplantısı nedeniyle Hendek’e gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanında düzenlenen Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarını ziyaret etti. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Destici ile birlikte BBP Divan Kurulu üyelerine fuarla ilgili olarak bilgiler verdi. Gezinin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı ve diğer protokol Hendek Belediyesi standına misafir oldu. 

70 BİNİ GEÇTİ

Destici, Yüce, Babaoğlu ve Sarı uzun süre sohbet ederken, fuarla ilgili son gelişmeler değerlendirildi. Borsa Başkanı Adem Sarı fuarda yer alan firmalar hakkında heyete bilgiler verdi. Ardından konuşan Başkan Babaoğlu ise, “Fuarın son gününde ziyaretçi sayısının 70 binleri bulduğunu öğrendik. Burada herkesin yüzü gülüyor. Büyük bir memnuniyet var” ifadelerini kullandı.  Babaoğlu fuarın gelişerek daha iyisinin yapılması gayretle çalışacaklarını ve bununla ilgili planlamalarının olduğunu söyledi. Bilgilendirmenin ardından Destici, Yüce, Babaoğlu ve Sarı fuarda yer alan firmaların temsilcileriyle sohbet ederek fuardan ayrıldı.