Magazin
Giriş Tarihi : 13-10-2019 11:41   Güncelleme : 17-10-2019 15:51

MUTLULUKLAR SİZLERİN OLSUN

Merhum babacan muhtar Fevzi Cesur’un oğlu Mert Cesur, Gizem Göksu ile dün akşam Hendek Gençlik Merkezi Armoni düğün salonunda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

MUTLULUKLAR SİZLERİN OLSUN

SİNOP’TAN KAZİMİYE MAHALLESİNE GELİN GELDİ

Merhum muhtar Cesur, ölmeden 10 gün önce kızını evlendirme bahtiyarlığına erişmiş, mutluluğunu yine Armoni düğün salonunda sevenleriyle birlikte paylaşmıştı.Dün akşamda oğlu Mert sevdiklerinin şahitliğinde Gizem kızımızla dünya evine girdi.Gecede merhum muhtarımızın mesai arkadaşlarından bazıları bu mutluluğa şahitlik ederlerken ilçemizde 4 yıl Hendek Belediye Başkanlığı yapan İrfan Püsküllü ve aynı dönemde Hendek Belediye Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Sinan Baylan'da  genç çiftlerin mutluluğuna şahit olanlar arasında yerini aldı.

SİYASET İNSANLARA HİZMET ETME SANATIDIR

Düğüne katılan siyasiler ve muhtarlar bir süre yazın son günlerinin idrak edildiği gecede bir masa etrafında toplanarak eskileri yad ettiler. Yeri gelmişken başkan Püsküllü’ye; “ başkanım kongre sürecinin başladığı bu aşamada ilçe başkanlığında sizinde adınız geçiyor, ne söylemek istersiniz?” sorusuna karşılık içtenlikle yanıt veren Püsküllü; “ (siyaset insanlara hizmet etme sanatıdır. İnsanların en hayırlısı insanlara en çok hizmet edendir) vurgusunda bulunarak; “hiçbir zaman nefsim, arzularım ve hırsım aklımın önüne geçmedi. Dünde geçmedi bugünde geçmiyor yarında inşallah geçmeyecek. O nedenle adımın siyasi kulislerde zikrediliyor olması bana gurur verir. Ancak benim ilçe başkanı olmak gibi bir isteğim ve arzum yok. Ben partimin gönüllü bir neferiyim, verilecek her görevde üstüme düşeni yapmaya hazırım” şeklinde cevapladı.

İlerleyen kongre sürecinde nelerin yaşandığını nasip olursa hep birlikte göreceğiz. Hülasa ,Hendek Şafak ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.