Güncel
Giriş Tarihi : 23-09-2019 10:50   Güncelleme : 23-09-2019 10:50

3 Yıldır yapılamayan yol 2 günde yapıldı

Yıllardır yaptıramadığı yolunu Babaoğlu’nun bir talimatıyla yaptırdı Hendek Köprübaşı mahallesi Eski Düzce Caddesi üzerinde bulunan Yılmazlar Kerestecilik sahibi , önceki dönemde Belediye Meclis Üyeliği de yapan Yakup Yılmaz, yapılan yoldan ötürü Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na gazetemiz aracılığı ile teşekkür etti.

3 Yıldır yapılamayan yol 2 günde yapıldı

BAŞKANIMIZA VE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yılmaz; “ burada evimin önünden geçen bir imar yolu var. Önceki yönetime defalarca söylediğin, önceki yönetiminde her defasında yapacağını söz vermesine rağmen yolun yapılmamasından dolayı hem ev olarak hem de işyeri olarak türlü mağduriyetler yaşadık. Yaz oldu tozdan cam açamadık kış oldu evin ve işyerinin içini yağmur suyu bastı. Tüm bu gerçekler ortada iken yine de yolum yapılmadı. 31 mart mahalli seçimlerinde iş başına gelen yeni yönetim başkanı Turgut Babaoğlu’na mağduriyetimi ifade ettim ve yapılmasını istedim.” Dedi.

İKİ GÜNLÜK ÇALIŞMA İÇİN YILLARCA BEKLEDİM

Yılmaz, “  Sağolsun  Belediye Fen İşleri yetkilileri gelip bahse konu olan sokağı fotoğlayıp ölçtüler. Hazırladıkları proje doğrultusunda yolu kodlayarak 2 günde tamamladılar.  Bugün de eksik kalan su kanallarını döşeyerek bizleri bu dertten kuratrdılar. Sizlerin aracılığı ile başta Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu olmak üzere Belediye Başkan yardımcımız Hüdaverdi Bahadır ve fen işleri personeline teşekkür  ediyorum” dedi.