Güncel
Giriş Tarihi : 20-09-2019 14:43   Güncelleme : 23-09-2019 10:05

SİZİN GİBİ DİLİM UZAYACAĞINA VARSIN BURNUM UZASIN…

Bir iddiada, bir ithamda bulunacak isen önce secerene bakacaksın…

SİZİN GİBİ DİLİM UZAYACAĞINA VARSIN BURNUM UZASIN…

Maalesef ; günümüzde YALAN ile YANLIŞ’ı ayırmayı  bile bilmeyenlerin eline kalem alıp gazeteci kisvesine bürünüp TETİKÇİLİK yapanların , AT İFTİRAYI YAPIŞMAZ SA İZİ KALIR anlayışı ile ALGI operasyonlarına girişenlerin bulunduğu bir ilçede yaşıyoruz.  

Bazı belgeler secerelerde saklıdır

İnsan biraz kendine bakar, geçmişine bakar, gününe  bakar ve geleceğini tayin eder. Bunu kendilerine düstur edinenler belki kısa vadede kaybedebilirler ancak uzun vadede zamanın kendilerini haklı çıkartacağını asla unutmasınlar. Çünkü en iyi ilaç zamandır… İnsanlar diğer insanların secerelerine bakarlar… Bazı yaşanmışlıkların belgeleri, delilleri oralarda saklıdır.

Madem öyle gelin böyle…

Sen kendini gazeteci sanan tetikçi gazeteci …Kendilerine koltuk arayışı içine girenlerin oluşturduğu ittifakın ektiği nifak tohumları yeşermeyecek ve sizler yanlışlarınızla baş başa kalacaksınız. Sen değil misin benim için ( ben onun gibi telefon faturamı belediyeye ödettirmiyorum) diye yazan?  Aynı yazıyı o tarihlerde Sakarya yerelinde yayın yapan  gazetenin köşe yazarını da kendi yalanlarına alet edip onun köşesinde de yazılmasına sebep olarak  algı oluşturmaya çalışan… Unuttuysan hatırlatayım. Yazılı basında ARŞİV vardır. Git bahse konu olan gazetenin arşivine gir yazdıkların önüne çıkacaktır. Telefon paramı belediyeden ödendiği yönünde bir fatura koyabiliyormusun? Koyamazsın çünkü yok böyle bir şey. Sen üç maymunu oynamaya devam et…

Dün söyledim, bugün söylüyorum, yarında söylemeye devam edeceğim…Her kim ki karşısındakine bir iddia ve ithamda bulunur da iddiasını  ispat edemez ise toplum onu sorgular.

Gelelim diğer tetikçiye…

Sen değilmisin ?

-  Hendek Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde denetim kurulu üyesi vasfı ile yıllık raporu olumludur anlamında imzalayıp akabinden Ankara’ya  ( burada yolsuzluk var incelensin) diye şikayet eden???

Sen değilmisin ?

-Gelen müfettişe    attığın imzanın sana ait olup olmadığını sorması üzerine , attığın imzayı İNKAR eden, ilerleyen süreçte de Sakarya Ağır ceza mahkemesindeki devamında  müfettişe inkar ettiğin imzanın , (kooperatif başkanınca geçmişteki evrak kontrollerinden attığın imza ile örtüşen imzanı) ortaya çıkarması ile ağır ceza mahkemesinde  imzanı kabul eden ve bu nedenle para cezası alıp sonra da kendi yaptığın ikiyüzlülük ve riyakarlıktan dolayı aldığın para cezasının müsebbibi olarak sağda solda konuşarak beni sorumlu tutan? Hatta daha da ileriye gideyim . Bir hakaret davasında  ( ben onun yüzünden bu kadar para cezası yedim ver benim ödediğim parayı şikayetimden vazgeçeyim)  dediğini ne çabuk unuttun. Tüm bunlar senin sicil dosyanda mevcuttur unuttuysan tekrar açar bakarsın…

NOT: Gaziler gününde protokolde yer alan kaymakamın ilçemize tayin edilen kaymakam olduğunu tören günü  bir kamu görevlisi ifade etmişti. Ama suç yine bende, çed etmem gerekirdi boşta bulundum etmedim. Ama  benim onu deşifre edeceğimi sanıyorsanız avucunuzu yalayın…Varsın o da benim yanlışım olsun.Bir cezası varsa da ödemeye hazırım…

O YÜZDEN DİYORUM Kİ…

  Burnu uzayanın zararı kendinedir. Oysa dili uzayanın zararı toplumadır. Bu nedenle sizin gibi dilim uzayıpta topluma zarar vereceğime, varsın burnum uzasında zararı kendime olsun.