Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2019 15:58   Güncelleme : 19-09-2019 17:19

SESOB BAŞKANI ALİŞAN HUZUR EVİNDE

Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde bir dizi etkinlik düzenleyen (SESOB) Sakarya Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan etkinlikler çerçevesinde Hendek Melek Nişancı Huzur evini ziyaret ederek huzur evi sakinlerinin elini öptü ve kendilerine karanfil dağıttı.

SESOB BAŞKANI ALİŞAN HUZUR EVİNDE

ODA BAŞKANLARI EŞLİK ETTİ

Alişan’a ziyaretinde Hendek Esnaf  ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Hendek Şoförler ve Otomopbilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca, Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet çilek ile birlikte  odaların yönetim kurulunda yer alan bazı üyeler eşlik etti.

2011 YILINDA AÇILAN HUZUREVİ 54 KİŞİ KAPASİTELİ

2011 yılında dönemin belediye başkanı Ali İnci tarafından hizmete sokulan Huzuevinin toplam kapasitesi 54 kişilik. Huzurevi müdüresini makamında ziyaret eden Alişan, ziyaret sebebini ifade ederek kendilerinin kutsal bir görev yaptığının altını çizerek günün anısına karanfil hediye etti.

SİZLER BİZİM BAŞ TACIMIZSINIZ

  Huzuevi müdüresinin ikramlarını kabulünün ardından heyet hep birlikte huzurevi sakinlerini dinlenme salaonuna geçti, yaşlı teyze ve amcaların ellerini öpen SESOB Başkanı Alişan; “ bizleri unuttular diye asla aklınızın ucundan geçirmeyin. Sizler bizlerin baş tacısınız. Bu tesilerin bugünkü sakinleri sizlersiniz belki yarın buraların sakinleri bizler olacağız” diyerek yaşlıların hayır duasını aldı.

Bir süre huzurevi sakinleri ile sohbet eden Alişan yakında tekrar buluşmak temennisi ile Huzurevi sakinlerine veda etti.