Güncel
Giriş Tarihi : 08-08-2019 10:51   Güncelleme : 08-08-2019 11:25

İlçemiz Kaymakamı Orhan Burhan Antalya Muratpaşa kaymakamlığına atandı

İlçemiz Kaymakamı Orhan Burhan Antalya Muratpaşa kaymakamlığına atandı

İlçemizde 3 yıldır görev yapan kaymakam Orhan Burhan yaz kararnamesi ile Antalya’nın en büyük ve merkez ilçesi Muratpaşa  İlçe Kaymakamlığına atandı. Bugünkü resmi gazetede yayınlanan kararın ardından kaymakam Burhan’ın bayram sonrasında ilçemizden ayrılması bekleniyor.  Hayırlı olsun der yeni görev yerinde başarılarının devamını dileriz.

Yaz kararnamesi ile ilçemize ataması yapılan Fatih Kaya kimdir?

 

Özgeçmiş

 

1978  Yılında Sivas’da doğdu.

 

1996 - 2000 - Lisans -  İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimini bitirdi. 2015 - 2018 - Yüksek Lisans - Erzincan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku yaptı.

 

Sırasıyla; Özel Bir Şirkette Üst Düzey Yönetici, İçişleri Bakanlığı Van Valiliği İl Planlama Uzman Yardımcısı, İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı, Afyonkarahisar Emirdağ ve İscehisar Kaymakam V., Afyonkarahisar-Bayat Kaymakamı,Erzincan - Kemaliye Kaymakamı, Erzincan Vali Yardımcılığı, Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Uluslararası Liderlik Programı Bursu (Amerikan Yönetim Sistemi, Kamuda Şeffaflık ve Hesap Verilebilirlik),  İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği, Milli Eğitim Bakanı Özel Kalem Müdürü olarak görevlerinde bulundu. Halen Ankara İli Vali Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.