Magazin
Giriş Tarihi : 04-08-2019 20:43   Güncelleme : 05-08-2019 09:22

Oğuzhan ile Melike mutluluğa yelken açtılar

Demirel ailesinin yakışıklı delikanlısı Oğuzhan gönlünü kaptırdığı Uygun ailesinin biricik kızları Melike ile Hendek Bayraktepe Arena’da dünya evine girdi. Mutluluğuna sevenleri şahitlik ettiler.

Oğuzhan ile Melike mutluluğa yelken açtılar

Canan Kasap -Hüseyin Demirel  çiftinin  yakışıklı delikanlısı Oğuzhan ile Elmas-Burhan Uygun çiftinin biricik kızları Melike Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri Bayraktepe Arena’da düzenlenen törenle evliliğe ilk adımlarını attılar. Çiftin nikahlarıne Hendek Belediyesi nikah memuru tarafından kıyılırken genç çiftlerin mutluluğuna nikah şahitleri ile birlikte cemiyete katılanlar şahitlik ettiler.

ÇİFTLERİN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Bayraktepe Arena’da tribünden meşale ışıkları altında el ele tutuşarak inen genç çiftlerin mutlulukları yüzlerine yansımış gülücükler atarak nikah masasına geçtiler. Çiftlerin arkadaşları da bu mutlu gecede bu anı cep telefonlarına çektiler.  Demirel ailesi misafirlerini kapıda karşılayıp yerlerine kadar eşlik ettiler. Nikah imzalarının atılmasının ardından genç çiftler piste inerek yaptıkları dans gösterileri davetlilerden büyük alkış aldı. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken yeni kurulan yuvanın her iki aileyede uğurlar getirmesini temenni ediyoruz.

Not: Çiftlerin nikah merasim törenini Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.