Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 31-07-2019 20:00   Güncelleme : 01-08-2019 17:42

DAMADA 8 KURŞUN

Hendek Cumhuriyet alanı silah sesleriyle yankılandı. Öfkeli kayınpeder olay sonrası gözaltına alındı.. Bizi izlemeye devam edin ayrıntılar az sonra...

DAMADA 8 KURŞUN

Saat 19.15 sularında silah sesleri ile inleyen ilçe meydanında meydana gelen olayda kayınpeder  Nihat G. , damadı Kemal K.’ya 8 kurşun sıktı. Olay sonrası olay mahallinde bulunan polis ekiplerince kayınpeder Nihat G. Gözaltına alındı. Görgü şahitleri öfkeli kayınpederin tabancasındaki kurşunların bitmesinin ardından öfkesini yenemediği ve damadının kafasına tabanca kabzasıyla vurduğu iddi edildi.

İlçe merkezinde meydana gelen olayda  her iki ayağından da  birden fazla isabet alan damat, acılar içerisinde kıvranırken çevreden yetişen esnaflarca kanamayı yavaşlatmak için her iki bacağına da tampon uyguladılar.  112 acil ambulans ekibinin olay yerine gelmesiyle yaralı genç Hendek Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.  Olayın aile içi bir konudan kaynaklandığı iddia edildi.

Polis olay yerine akın eden vatandaşları  emniyet şeridi çekerek olay yerine yaklaşmalarını önlemeye çalışırken diğer yandan da boş kovan topladı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken  son 24 saat içerisin ilçede ikinci bir vurgunluk olayının yaşanması korku ve endişe  yarattı.

NOT: Olay yeri görüntülerini Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.