Güncel
Giriş Tarihi : 24-07-2019 11:23   Güncelleme : 24-07-2019 11:23

HENDEK’DEN DÜZCE’YE YARDIM ELİ

Afetzedeler için yardım kampanyası Hendek Belediyesi, Düzce’de meydana gelen sel felaketinde zarar gören vatandaşlara gönderilmek üzere gıda, battaniye, giysi, bebek bezi-maması ve temizlik malzemesi yardım kampanyası başlattı. Yardımlar ise belediye önünde kurulan çadırda toplanacak.

HENDEK’DEN DÜZCE’YE YARDIM ELİ

Düzce’de meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin kayıp olduğu, çok sayıda evin kullanılamaz hale geldiği sel felaketinde zarar gören vatandaşlar için Hendek Belediyesi tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Bölgeye su gönderen Hendek Belediyesi bu kez de giysi, gıda (Un, yağ,pirinç,makarna), bebek bezi ve maması, battaniye ve temizlik malzemesi için seferberlik başlatarak vatandaşlara çağrıda bulundu.

Hendek Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Düzce’de yaşanan sel felaketi nedeniyle birçok vatandaşımız mağdur duruma düştü. Mağduriyetlerinin ve yaraların hızlı bir şekilde sarılması amacıyla Hendek Belediyesi tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Yapacağınız her türlü giysi, gıda (Un, yağ,pirinç,makarna), bebek bezi ve maması, battaniye ve temizlik malzemesi yardımlarınız bir aileye hayat verecektir. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız afetzedelere göndermek istedikleri giysi, gıda (Un, yağ,pirinç,makarna), bebek bezi ve maması, battaniye ve temizlik malzemelerini 10.00-19.30 Hendek Belediyesi önünde kurulan yardım çadırına teslim edebilir.  Yardımlarınız için belediyemizin Beyaz Masa Biriminden ve 444 54 03 No’lu telefondan bilgi alabilirsiniz. Tüm hayırsever ve duyarlı vatandaşlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyoruz."