Spor
Giriş Tarihi : 29-06-2019 11:04   Güncelleme : 29-06-2019 19:04

Bayraktepe Arena doldu taştı

GECEYE TÜRK SPORCULAR (10) DAMGA VURDU. ÇIKTIKLARI TÜM MÜSABAKALARI KAZANARAK İLÇEMİZ HALKINA BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI.

Bayraktepe Arena doldu taştı

KIZIMIZ RAKİBİNE RİNGİ DAR ETTİ

13 müsabakanın icra edildiği Kick Of Kicks müsabakalarında ilçemiz Muay Thai spor kulübü sporcusu Özgenur Avcıl, Fransız rakibi Allıson Dıssıeux ile yaptığı müsabakada ringi rakibine dar etti ve  3-0’lık net skorla kazandı.

AVRUPA KEMER ŞAMPİYONASININ GALİBİ İRANLI SPORCU OLDU

Gecenin final maçı olarak görülen Avrupa Kemer Şampiyonası mücadelesinde nefesler tutuldu. İranlı ile Hollandalı sporcunun müsabakası adeta nefesleri kesti. Raund üzerinden yapılan müsabakayı İranlı sporcu kazanırken Hendekli seyirciler İranlı sporcu lehine tezahürat yaptılar. 128 ülke tarafından canlı izlenen müsabakalarda gecenin naklen yayınını yapan TV 8,5 kanalı reyting rekoru kırdı.  Gecede sahane alan Türk sporcular çıktıkları tüm müsabakaları galibiyetle tamamlarken Hendek halkına da unutulmaz dakikalar yaşattılar.

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Geceye ev sahipliği yapan, organizasyona destek veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Avrupa Kemer Mücadelesi maçının ardından yaptığı açıklamasında; “ Müsabakaya İranlı sporcunun daha iyi hazırlandığına şahit olduk. Kendisini tebrik ediyorum.  Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizim sporcularımızı yalnız bırakmamız düşünülemez dün olduğu gibi spora ve sporcularımıza desteğimiz  devam edecek bundan sonraki organizasyonlar inşallah daha da güzel olacak. Hayırlı akşamlar diliyorum”   diyerek ödüllerini verdi.