Güncel
Giriş Tarihi : 30-05-2019 11:19   Güncelleme : 31-05-2019 11:00

Kemalpaşa esnafı çınar altında kurulan sofralarda oruç açtı

Cadde esnaflarından kasap Nihat Balcı organizasyonunda kurulan iftar sofrasının konukları arasında Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Hasan Alişan, eski kurt siyasetçi Ahmet Aytemiz, SEDAŞ emekli müdürü Süleyman tarım, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Demirel, Hendek AK Parti kurucu başkanı Şenay Sakal ile birlikte cadde esnafları yer aldı.

Kemalpaşa esnafı çınar altında kurulan sofralarda oruç açtı

Cadde esnaflarından kasap Nihat  Balcı organizasyonunda kurulan iftar sofrasının konukları arasında Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Hasan Alişan, eski kurt siyasetçi Ahmet Aytemiz,  SEDAŞ emekli müdürü  Süleyman tarım, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Demirel, Hendek AK Parti kurucu başkanı Şenay Sakal ile birlikte cadde esnafları  yer aldı.

Hendek AK Parti kurucu  başkanı Şenay Sakal’ın iftar duasını akumasının ardından amin diyen katılımcılar çınarlar altında ikram edilen çaylarını yudumlarlarken her yerde olduğu gibi ilçenin gündeminde de İstanbul seçimleri vardı. Çok sayıda AK partili vatandaşın İstanbul seçimlerinde mazbatası alınan Ekrem İmamoğlu’nun mağdur olduğu yönünde görüş belirtmeleri oldukça dikkat çekti.