Güncel
Giriş Tarihi : 27-05-2019 11:10   Güncelleme : 20-06-2019 18:22

ÜLKER’DEN BAYRAM HEDİYESİ

Türkiye’nin köklü ve güçlü markası : Ülker

ÜLKER’DEN BAYRAM HEDİYESİ

Türkiye’nin  köklü ve güçlü markalarından ‘Ülker’in geçmişi  1944 yılına dek uzanıyor. Merhum Sabri Ülker tarafından Eminönü Nohutçu Han’da temeli atılan, gücünü 21. yüzyıla da taşıyan bir marka.

Başlangıç yıllarında sadece bisküvi ile anılan Ülker, 1970 yılından itibaren çikolatalı ürünler, gofret ve çikolata, 1990’dan itibaren kek, süt, yağ ve 2000’li yıllarda ise mutfak ürünleri, içecek gibi farklı alanlardaki ürünlere tüketicisiyle buluştu.  Ülker, adeta bir ana marka olarak pek çok alt markanın gelişip pazarda tutunmasına da katkı sağladı.

Günümüzde Ülker ana markası altında büyüyen yüzlerce marka tüketiciyle buluşuyor. Her biri gıda alanında güçlü duruş sergileyen ve Ülker’in değerlerini paylaşan bu markalar, bisküviden çikolataya, şekerlemeden sakıza, sıvı yağdan kahveye geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor.

1944’ten bugüne sanayicilik, yönetim, pazarlama, ticaret, reklam, toplumla ilişkiler konusunda da Ülker adıyla oluşturulan kurum kültürü ve ilkeler, Ülker adını bir markadan daha fazlası haline getiriyor.

Ülkemizin ekonomisine ve yarattığı istihdam gücü ile gelişmesine büyük katkı sağlayan ve bir dünya markası olan ÜLKER, Ramazan bayramı hediye sandığı ile bir kez daha farklılık yarattı. Gazetemize gönderilen bayram hediye sandığında ülkerin ürettiği 32 çeşit ürün yer alıyor. Teşekkürler ÜLKER…