Vefat
Giriş Tarihi : 26-05-2019 16:51   Güncelleme : 26-05-2019 16:51

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Yeşilköy mahallesinden Muharrem Özkür, Yeşilvadi mahallesinden Topaç Mehmet Yaşar ve Kazimiye mahallesinden Ferhat Karagöz'ün kızı vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

Merhum Aziz ÖZKÜR´ün oğlu merhum Metin YILMAZ´ın damadı Yücel ve Çetin ÖZKÜR´ün kardeşleri Yaren ve Yağmur ÖZKÜR´ün babaları ilçemiz esnaflarından kasap Fahri ve aşçı İsmail ÖZKÜR´ün yeğenleri Recep , Erdal ve Fatih ÖZKÜR´ün amcaoğulları Orguhan ve Elyasa YILMAZ´ın eniştesi kasap Muharrem ÖZKÜR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Orguhan YILMAZ 05334087577

Yeşilvadi Mahallesi´nden merhum Mehmet Ali YAŞAR´ın oğlu merhum Cavit , Bayram ve Ahmet YAŞAR´ın kardeşleri İlyas , Hasan , Salih , Şaban ve Ziya YAŞAR´ın amcalarınınoğlu Dilek ve Berber Erdem YAŞAR´ın babaları Alperen KÜÇÜK´ün dedesi Topaç Mehmet YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi´nde kılınacak ikindi namazına müteakip Yeşilvadi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Erdem YAŞAR 05379793189

Nuriye Mahallesi´nden Osman KARAGÖZ ve İkbaliye Mahallesi´nden Davut ATABEK´in torunu Kazimiye Mahallesi imam hatip´i Ferhat KARAGÖZ´ün kızı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye arpacık Mahallesi´nden kılınacak öğle namazına müteakip Kazimiye Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Davut ATABEK 05316911140