Güncel
Giriş Tarihi : 24-05-2019 17:33   Güncelleme : 24-05-2019 17:33

Usta Pideci’den Ramazan Ayına Özel Menü!

‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek yola çıkan Usta Pideci® Ramazan ayına özel menüler ile pide tutkunlarını sevindirecek.

Usta Pideci’den Ramazan Ayına Özel Menü!

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri devi TAB Gıda, çeyrek asırlık tecrübesiyle ‘Pide işin ustasından yenir!’ diyerek kendi pide markası Usta Pideci®’yi yarattı. Türkiye’nin 3 farklı bölgesinde art arda 3 açılış yapan Usta Pideci®’yi rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, 50 cm uzunluğunda doyurucu ürünleri ekonomik fiyata sunması.

 

Özenle seçilen malzemeler, güvenilir kaynaktan gelen şarküteri ve dana eti ile klasik yöntemlere sadık kalarak usta eli ile hazırlanmış nefis pide çeşitleri sunan Usta Pideci®’nin Ramazan menüsü; dilediğin 50 cm’lik dev pide, mercimek çorbası, ayran, su ve çaydan oluşuyor. Eşsiz bir pide deneyimi sunan Usta Pideci® Ramazan Menüsü sadece 16,99TL!

 

Birbirinden leziz, özenle hazırlanmış pide çeşitleriyle dikkat çeken Usta Pideci® Ramazan ayına özel menüleriyle hem ceplere hem midelere hitap ediyor.

 

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci®, 5 Döner Stop® ve 3 Usta Pideci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

 

Bilgi için: Hikmetcan Satıcı / Ünite İletişim (212) 272 93 13 

hikmetcan.satici@unite.com.tr; www.unite.com.tr