Vefat
Giriş Tarihi : 19-05-2019 13:44   Güncelleme : 19-05-2019 13:44

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Hicriye mahallesinden merhum Mehmet Yüksek'in eşi ve aynı mahalleden Kadir Tekin ile Mahmutbey mahallesinden Nuri Mutlu vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

Merhum Mehmet YÜKSEK’in eşi, merhum Seyfettin ve Fahrettin YÜKSEK’in yengeleri Selim, Cavit, Cemil ve Mehmet YÜKSEK’in anneleri, Recep, Yusuf, Yasin, Murat, Hasan, Mehmet YÜKSEK’in babaanneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün hicriye köyü camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip hicriye köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12 de yeni camii önünden araç kaldırılacaktır.

Recep YÜKSEL 05376226461 

 

Mahmut bey Mahallesinden ilçemiz esnaflarından merhum gözlükçü Mustafa’nın oğlu, merhum Sabri ÖZMANAV’ın damadı, Coşkun ACIBAL’ın bacanağı, Enver İNAT’ın dünürü, Derya ve Muhittin MUTLU’nun babaları, Batuhan İNAT’ın kayınpederi, Recep ŞEN’in yeğeni sedaş’tan emekli Nuri MUTLU  vefat etti.  Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Nurettin MUTLU (OĞLU) 05355897326 

 

Hicriye Mahallesi’nden merhum Harun TEKİNin oğlu Hüseyin, Ahmet, Mehmet, Davut ve Ahmet TEKİN’in abileri Murat ve Turan AKIN’ın dayıları Fatih TEKİN’in babası Kadir TEKİN  vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sapanca Kırkpınar camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Hicriye Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. cenazeye gitmek isteyenler için saat 5 30 da araç kaldırılacaktır

05398915784 hüseyin tekin