Güncel
Giriş Tarihi : 17-05-2019 05:07   Güncelleme : 20-05-2019 17:32

EMNİYET İFTARI

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde iftar sofrası kuruldu

EMNİYET İFTARI

Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan tarafından organize edilen Ramazan İftar Sofrası İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde kuruldu. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı iftar sofrası Rasimpaşa camii imam hatibi Arif hoca tarafından okunan dua ile sona erdi.

YOĞUN KATILIM

Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve meslektaşlarınca organize edilen iftar sofrasına  Hendek Emniyetini Güçlendirme vakfı başkanı ve Hendek Kuvvayi Milliye Derneği kurucu ve onursal başkanı Rüştü Çürüksulu, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Cumhuriyet savcısı Mustafa Özyürek,Hendek Jandarma Garnizon komutanı Yüz. Deniz Kün, Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi dekanı Prof.Dr. Firdevs Karahan,  Hendek  İlçe AK Parti kurucu başkanı Şenay Sakal, 14 Nolu Kamyoncular Kooperatifi başkanı Hasan Ayar,  ilçemiz esnaflarından Murat Öztürk ve polis memurları eşleri ve çocukları ile birlikte katıldı.

İftar sonrasında ilçemiz Rasimpaşa camii imam hatibi Arif hoca tarafından okunan duaya huşu içerisinde amin denilmesi ile iftar sofrası sona erdi.