bizimhendek.com
BEBEK SEVGİSİ BİR BAŞKA
Reklam

BEBEK SEVGİSİ BİR BAŞKA

“HOŞGELDİN BEBEK” PROJESİ DEVAM EDİYOR Hendek Belediyesi tarafından başlatılan ’Hoşgeldin bebek’ projesi devam ediyor.Bebeklere ve yetişkinlere bakış açısı farklı olan Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve eşi Dilek Püsküllü, bu sevgilerini projeye dönüştürerek taçlandırdılar.

Hendek Güncel - 2018-07-10 18:04:38 Bu içerik 499 kez okundu.

Haberin galerisi için tıklayın!

 Proje kapsamında geçtiğimiz günlerde Bayraktepe Mahallesi’nde bulunan Güler Ailesi’ni evinde ziyaret ederek,” Hoş geldin Bebek” projesi kapsamında hediyelerini taktim etti.
‘Hoşgeldin Bebek’ projesi kapsamında yeni doğan bebeklerimizin ve ailelerinin yanında olmak, onların sevinçlerini Belediye olarak paylaşmak ve çocuk dostu bir belediye olma noktasında böyle küçük de olsa katkıda bulunmak istediklerini dile getiren Başkan Püsküllü “Dünyaya gelen bebeklerimizin vatana, millete hayırlı evlatlar olmalarını diyorum. Bizler Belediye olarak ailelerimizin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarındayız. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV), ‘Çocuklarınıza hoş muamelede bulunun ve onları güzel terbiye edin. Hiçbir baba, çocuğa, güzel terbiyeden daha üstün bir hediye vermiş olamaz’ diye buyuruyor. Bizlere düşen çocuklarımızı hayırlı birer evlat olarak yetiştirmek”dedi.

Güler Ailesi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve eşi Dilek Püsküllü’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER