bizimhendek.com
KADİR GECESİ MESAJLARI
Reklam

KADİR GECESİ MESAJLARI

Liderler mesaj yayınladılar

Hendek Güncel - 2018-06-09 14:17:11 Bu içerik 1630 kez okundu.

İNCİ KADİR GECESİ MESAJI YAYINLADI

Sakarya Milletvekili adayı Ali İnci bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi dolayısı ile yayınladığı mesajında;

 Kadir gecesi, Yüce Yaratan tarafından Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mübarek bir gecedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için fırsat sunmaktadır. Bu mübarek gecede, bu güzel vatanda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimiz ve felaketlerle boğuşan yakın ve uzak çevremizdeki ülkelerde yaşayan tüm Müslümanlar ve hatta tüm insanlar için sevginin, barışın ve huzurun olması en büyük dileğimizdir.
   Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecenizi tebrik ediyor, Yüce Allah’tan, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul etmesini, bu gecede yapılan dua ve yakarışların, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, İslam âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını niyaz ediyorum.”

 

Başkan Püsküllü Kadir Gecesini Kutladı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

    Başkan Püsküllü mesajında “Mübarek Ramazan ayının coşku ve bereketinin doruklara çıktığı Kadir Gecesi’nde, dualarımızla birbirimize ve Allah'a yakınlaşıp bağışlanmayı dileyeceğiz.

Bin aydan hayırlı bu gecede, yeryüzünün her tarafında zulme uğrayan, zor şartlar altında bizden yardım ve dua bekleyen mazlum insanlara da dualarımızı eksik etmeyelim. Yaptığımız hayırların yanında dualarımızla da onlara destek olalım. Bu mübarek gecede, hoşgörünün, barış ve huzurun olması en büyük dileğimizdir

    Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni kutlar, bu gecenin, ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.”dedi.

 

 

SAKAL KADİR GECESİNİ KUTLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal, yayınladığı Kadir Gecesi mesajında;

''Bu mübarek gecede, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atarak, nefretin kötü arzularını frenleyelim. Gönül dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizleyelim. Kandiller dünyevi meşguliyetlerden sıyrılıp insanların yaradılış gayesini düşünmesi için son derece değerli fırsatlar. Tüm insanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin hepimizi birlik, beraberlik, bolluk, bereket, kazanç, yardımlaşma, paylaşma, dua, ziyaret, itibar, inanç, barış, mutluluk ikliminde birleştirmesini ve daha güzel bir geleceğe kapılar açmasını temenni ediyoruz. Bu duygularla tüm hemşehrilerimin Kadir Gecesi'ni kutluyor, bu gecenin ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilik, güzellik ve hayır getirmesini diliyorum'' 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER

mеcidiyеköy escort