bizimhendek.com
2. OSB’DE  ÇIKAN YANGINDA SOĞUTMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR
Reklam

2. OSB’DE ÇIKAN YANGINDA SOĞUTMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesinde Öner Modüler Mobilya Sanayi fabrikasında saat 14.20 sularında çıkan yangın sonrası can kaybı yaşanmazken fabrika depo bölümü tamamen yandı. Büyük çapta maddi zarar var.

- - Kategorilenmemiş - 2018-04-15 19:41:59 Bu içerik 1615 kez okundu.

Haberin galerisi için tıklayın!

   Hendek 2. OSB’de 20 dönüm arazi içerisinde 2-7 nolu yola paralel ve iki bloktan oluşan  mobilya ve beyaz eşya üretim tesisinde bugün saat 16.20 sularında  henüz bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı. Çıkan yangına Sakarya ve Düzce itfaiye araçları peş peşe müdahalede bulunmalarına rağmen yangının üzerinden 3 saate yakın zaman geçmesine rağmen halen söndürülemedi.  Pazar günü olması münasebeti ile fabrikanın mesaide bulunmuyor olması  olabilecek daha büyük facianında önüne geçti.  Görgü şahitlerinden edindiğimiz bilgilere göre  televizyon sehpa imalatı ve mobilya   üretimi üzerine faaliyet gösteren fabrikanın depo bölümünde yangın çıktı.  Fabrikada sadece bekçilerin bulnduğu, yangın nedeni ile depo yakınında bulunan araçların dahi alınamadığı, bekçilerin yangın ihbarının ardından fabrika yöneticileri ile telefon trafiğine girdikleri öğrenildi.

     Gökyüzünü siyah dumanların kapladığı yangının Akyazı ilçesi, Sakarya ilinden de göründüğü şeklinde.  Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de yangın mahalline gelerek fabrika sahipleri ile görüştü, geçmiş olsun dileklerini iletti ve yangınla ilgili bilgi aldı. Yangın nedeniyle olay mahallinde olası yaralanmalara karşı 112 acil ambulans bekletiliyor.

NOT: Yangın video görüntülerini facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirisniz.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER