bizimhendek.com
Advert
ÜSKÜDARDA SABAH OLDU
admin

ÜSKÜDARDA SABAH OLDU

Bu içerik 431 kez okundu.
Reklam

Sakarya Yenikent bölgesi halkının “ilçe olmak istiyoruz” söylemlerine bir çok siyasi parti ve sivil toplum örgütleri destek verirken başta Sakarya Ak parti ilçe başkanlığı henüz erken diye gerekçe göstererek konuya kulak tıkadı.   İlimiz milletvekilleri de belki il başkanlığının bu tavrından ötürü sessiz kaldılar. . Ta ki başbakan Erdoğan’ın Sakarya’ya gelişine kadar.


 


Başbakan Erdoğan’a seslerini bireysel olarak  “İŞ BAŞA DÜŞTÜ” mantığı ile seslerini duyuran  Yenikent halkı isteklerini başbakana ulaştırmanın mutluluğunu yaşadılar. Ne hazindir ki AKP il başkalığı ve  ilimiz milletvekilleri başbakan Erdoğan’ın bu isteğe sıcak bakmasının ardından sorunun tarafı olma mücadelesi sergiliyorlar. Keşke bu sorunu halkın istekleri doğrultusunda T.B.M.Meclisine taşısaydınız bu gün Yenikent halkı tarafından bal veren arılar misali kahraman olabilirdiniz. O nedenle sizler dünü kaybettiniz. Dün neredeydiniz?


Bu tavrınızdan  Sakarya halkının  ihtiyaçlarını meclis gündemine taşımak için başbakan Erdoğan’dan işaret beklediğiniz anlamı çıkar ki  bu da sizlerin Sakarya halkının vekili değil Başbakan Erdoğan’ın vekili olduğunuz ortaya çıkar. Bu davranışınızla sadece Sakarya’ya değil kendinize, partinize de kötülük yapmış oluyorsunuz. Kötülükten iyilik çıkmayacağına göre neler çıkar neler.


Daha neler mi çıkar ? Saymakla bitmez…


Sakarya halkına farklı Ankara’da farklı konuştuğunuz ortaya çıkar.


Sakarya’da verdiğiniz sözleri Ankara’da yerdiğiniz ortaya çıkar.


Sakarya’nın sorunlarına vakıf olmadığınız ortaya çıkar.


Sakarya’nın sorunu ne olursa olsun Ankara’da sorunsuz oturalım anlayışı ortaya çıkar.


İl başkanlığını memnun edelim gerisi ne olursa olsun anlamı çıkar.


Sakarya’nın en gündemdeki sorunlarından Şekerin tadsızlığı, depremin izlerini taşıyan tabutlukların kaale alınmadığı ortaya çıkar.


Sakarya’nın sorunlarından bi haber olduğunuz ortaya çıkar.


Hülasa  başbakanı aldattığınız, başbakanında sizlere güvenmediği ortaya çıkar.Bundan da başbakanın önümüzdeki  seçimlerde Sakarya’yı Sakarya’nn sorunlarını, çözüm yollarını bilen, Sakarya’yı Ankara’da hakkıyla temsil edebilecek vekillere ihtiyaç olduğu ortaya çıkar.


Tüm bunlar çıkarda acaba genel seçimlerde vekil sıralamasında ne çıkar, sandıktan neler çıkar. Bekleyip hep beraber görelim.  Görelim bakalım neyler, neylerse mevlam güzel eyler.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ