bizimhendek.com
Advert
Ali İnci’nin üzüntüsü
admin

Ali İnci’nin üzüntüsü

Bu içerik 479 kez okundu.
Reklam

Büyük ümitlerle BAL ligine hazırlanan Hendek Gençlik spor rotasını şampiyonluğa çevirmiş ve bu doğrultuda teknik direktör ile çok sayıda futbolcu ile transfer atağı başlatmıştı.
Her zaman sporun yanında sporcunun dostu olan başkan İnci , kamp döneminde mevcut futbolcuların yeterli performans gösterememeleri, kolej havasına bürünememeleri başta olmak üzere, yönetim kurulunun zaman darlığı nedeniyle  hesapsız transferler  yaparak daha şimdiden bütçeyi aşar pozisyona gelmesi kulübün teknik ve parasal finasmanını sağlayan Hendek Belediye başkanı Ali İnci’yi oldukça üzdü.
BAL liginden çekiliyoruz
Yönetim ile birlikte acil toplantı yapan Hendek Belediye başkanı Ali İnci, “yola çıkarken özellikle belirtmiştim ki azami bütçemizi 700.000 Tl olarak belirlemiştik.Bu şartlar doğrultusunda geldiğimiz bu atmosferde aldığım izlenim ve son durum raporları, bazı futbolcularımızın kamp döneminde sakatlanması, bazı futbolcularımızın değişik nedenlerle ayrılması gibi nedenler ışığında   başarıyı yakalayamayacak durumda olduğumuz yönünde kanat oluşmuştur. Bizler dün olduğu gibi yarın da sporcumuzun yanında olacağız ancak bize günü kurtarmak yetmez” diyerek  başarının uzun vadeye yayılması ve gelecekte kendi kendine yetecek bir Hendek oluşması adına  küçülme kararı aldıklarını belirtti. İnci “  her yıl büyük paralar harcayarak kazanacağımızı sandığımız şampiyonluğun  paraya endeksli değil alt yapıya endeksli olduğunu, bu yıl harcamayı düşündüğümüz bütçeyi tesisleşme alanında harcamanın daha mantıksal ve gerçekçi olduğunu düşünüyoruz. Şu ana kadar bünyemizde yer alan futbolcularımızı mağdur etmemek adına gereken girişimlerde bulunduk ve ödemelerini yaparak ayrıldık. Bundan böyle  önümüze  bakacağız ve Hendeğimizin çocuklarıyla mücadelemizi sürdüreceğiz. İnanıyorum ki hendek’li çocuklarımız azımsanamayacak başarılara imza atacaklardır” dedi.
Başkan İnci’nin bu tutumunu bazı yönetim kurulu üyeleri benimsemeselerde çoğunluk olarak  kararı olarak yerinde olduğunu ifade eden yöneticiler karar katıldıklarını belirterek alt yapıya yatırımın daha akılcı olduğu yönünde görüş belirttiler. Alınan bu kararın ilçemiz adına hayırlı olması temennisi ile…


 


 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!