bizimhendek.com
Advert
Kafanıza Ali İnci kadar taş düşsün emi
admin

Kafanıza Ali İnci kadar taş düşsün emi

Bu içerik 463 kez okundu.
Reklam

Sakarya MHP milletvekili  Münir Kutluata, yaptığı basın açıklamasında öyle şeyler söylemişki  Allah kuru iftiradan sakalsın dedirtiyor. Neden mi?


Çünkü  Diyarbakır ziyaretinde bendenizde bulunuyordum. Neler yaşandığının yakınen şahidiyim.
Bir kere bir siyasi olarak halka önderlik yapmaya soyunmuş bir kişinin yalan yanlış beyanları ile sadece “söyledim” kabilinden sözler etmesi hiçde yakışmadı. Kutluata2nın elinde tuttuğu fotoğraf, Diyarbakır belediye binasının girişinde çekilen bir fotoğraftır. Bu fotoğrafın içersinde devletin vali yardoımcısı ile birlikte Sakarya’da  referandum adına ziyaretler edilen ve hayır kampanyasına destek istenen SESOB baişkanı Hasan Alişan’da var. Hem Diyarbakır ziyareti,nde bulunanları vatan hainliği ile suçlayacaksınız hem de kalkıp aynı sivil toplum örgütü başkanından hayır desteği isteyeceksiniz. Bu ne perhiz bu ne  lahana çorbası… İnsana derler ki vatan hainliği ile suçlanan kişiden destek istemek aynı vatan hainliği ile  eşdeğerdir.
Benim milliyetçiliğimi sorgulama hakkını size kim veriyor?
Şu halde  ilk çıkış hatalı…
Ama eğer niyetiniz  milletvekili olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen, başarılarıyla; bırakın muhalefeti kendi partililerini bile çileden çıkartan Hendek Belediye başkanı Ali İnci’yi eleştirmek, onun önünü kesmek istiyorsanız eleştirilecek farklı konular bulmanız gerekir. Belki  şu senaryo uçuk gibi görülebilir amma sakın iktidar partisi milletvekilleri ile dirsek temasında bunuyor olmayasınız???
Diyarbakır seyahatine 40 kişinin üzerinde bir grupla katıldık.  Hendek’li  şehit Ali Gaffar Okkan anısına düzenlenen gezide aynı kandan olduğumuzu, etle tırnak olduğumuzu iddia ettiğiniz Kürt halkı ile diyalog kurulması sizde neden rahatsızlık yaratıyor ? Siz değilmisiniz
“Ben ne kadar Türksem onlarda o kadar Türk, onlar ne kadar Kürt’se bende onlar kadar Kürdüm” diyen… lider Alparslanların torunları…Şu halde bu hiddet niye?
Kalkmış hazretleri diyor ki; “  ikinci bayrak konusunu dile getiren  Baydemir ziyaret edilir mi?” bir kere Osman Baydemir  bu devletin bir ferdi. Ve o ikinci bayrak sözünü daha dün işledi. Oysa Diyarbakır gezisi 1 yıl kadar önce gerçekleşti. Bir konu çarpıtılırda ancak bu kadar çarpıtılmaz, insan Allah’tan korkar.
Konuyu Sakarya gazeteciler cemiyet başkanı çok güzel ifade etmiş. “İşi ters giden bakkal eski defterleri karıştırırmış” Bırakın eski defterleri karıştırarak siyaset yapmayı da halka neden hayır denmesi gerektiğini  anlatın…
İhale kanununu anlatın…
Maden kanununu anlatın…
Tam gün yasasını anlatın…
Tohum kanununu anlatın..
İzmir limanını, Galataportu anlatın…
Milli servetin yurt dışına çıkarılışını anlatın…
Sınırdaki mayınlı arazilerden arındırılmasını anlatın…
Ilımlı İslamı anlatın… Anlatın ha anlatın…
Yani amaç üzüm yemek ise anlatacak konu çok…


Ama yok;  varsa yoksa Ali İnci…
Ali İnci kadar başınıza taş düşsün emi…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ