bizimhendek.com
Advert
ZAMAN HAKLI ÇIKARDI
admin

ZAMAN HAKLI ÇIKARDI

Bu içerik 678 kez okundu.
Reklam

      Bütün gerçek “Yalnızım” kelimesinde saklı

     Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aylar öncesinde ilk kez açıkladığı ve ilerleyen süreçte de “yalnızım” “FETÖ daha temizlenmedi” dediğini lütfen hatırlayalım.

    Zaman Cumhurbaşkanımızı haklı çıkardı.

    Konunun uzmanları şimdi bu polis kılıklı teröristin ilişkiler ağını çözmekle meşgul.

     Su uyur düşman uyumaz

    İlk bakışta Türk ordusunun Suriye’de yapılan insanlık dışı davranışlar sonucu katledilen insanları güvenli bölgeye çekmek, El Bab üzerinde gerçekleşen Fırat kalkanı operasyonunu baltalamak, uçak krizinin ardından baş gösteren krizin bertaraf edilmesini içine sindiremeyen sözde müttefik devletler olarak gördüğümüz küresel güçlerin ülkemiz üzerindeki oyunları devam ediyor, dünya ayakta durduğu müddet içerisinde de Haç ile Hilal’ın  savaşı devam edecek. Bizler Ortadoğunun en sıcak bölgesinde yer alıyoruz eğer burada  varlığımızı  devam ettirecek isek ki kesinlikle bu devam edecek, çok uyanık olmalıyız. Su uyur düşman uyumaz…

      Buzdağının altında yatan neden enerji savaşları

    Zira günümüzde bitti, battı denilen Türk ekonomisinin ve Türk işadamlarının ortaya koydukları eserler hiçte küsümsenemez. Bunun yanı sıra birde Kuvety doğalgazının Avrupa’ya pazarlanması, Rus doğalgazının ülkemiz üzerinden Avrupa’ya taşınacak yönde yatırımların inşa edilmesi, diğer yandan İsrail’in Kıbrıs açıklarında bulduğu Doğalgaz rezervinin ülkemiz üzerinden Avrupa’ya ulaştırılmasını düşündüğümüzde şu an dünya genelinde bizler enerji savaşlarına şahitlik ediyoruz. Buradan şu sonucu da çıkartabiliriz. Yarın İsrail ya da Kuveyt büyükelçilerine de suikastler düzenlenebilir.

    Umdukları geri tepti

   FETÖ’nun kriptolarının Rus büyükelçisini katletmesinin ardında yatan neden ilk bakışta düzelen ilişkilerin tekrardan bozulması, iç dinamiklerine dönerek dış güçlerin sınırlarını belirlediği Ortadoğu coğrafyasında masada saf dışı kalmamız  amaçlanmış gibi görünüyor. 

    Zaman Cumhurbaşkanımızı haklı çıkardı

   Gelelim Cumhurbaşkanımızın aylar öncesi söylediği söyleme…

   FETÖ’nün devlet kadroları içerisindeki kriptolar daha açığa çıkmadı…

  Çevik kuvvet gibi polisin en güvenilir kurumlarından olması gereken bir kurumda aklını kiraya veren, FETÖ uzantılarının bulunuyor olması  Cumhurbaşkanımızın haklılığını bir kez daha teyit etti. İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tehlikeye dikkat çekip Milli Seferberlik ilan etmesinin ardından yatan gerçek bu…

    Şunu asla akıldan çıkarmayalım…

   “ Bir mıh bir nalı, bir nal bir atı,bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kutarır”

   Şeytanın avukatlığını yapalım! Kötü bir senaryo çizelim

  Bugün hala FETÖ uzantıları, kripto elemanların peyderpey görevlerinden uzaklaştırıldıklarını, gözaltına alınıp tutuklandıklarına şahit oluyoruz. Demek ki içimizdeki ur’lar hala temizlenmemiş. 40 yıllık yapının bir anda bıçakla kesilircesine temizlenmesini beklemek hayalden öteye gitmez. Sadece bir kişini gayret ve çabaları da buna yetmez.

      Bir an düşünelim…

     Japonya’da ikinci dünya savaşında  Japon pilotlarının kamikaze uçuşlarını…

     Bu tür bir hareketin ülkemiz içerisinde üzerinde üniforma taşıyan FETÖ kriptolarının bu tür bir organizasyona girmeleri mümkün.

     İsterse uçakta bomba mühimmat olmasın.

   Sadece taşıdığı yakıt binlerce kişinin ölmesine neden olabilir mi, olabilir…

    Şu halde hani hep diyoruz ya  “FETÖ’nun yaptığı şeytanın aklına gelmez”

    Bizim gelecek…

    GELMELİ…

    Zor oyunu bozar

    Bu ülke bizim, bu vatan bizim, bu millet bizim ve bizim başka bir Türkiye’miz yok…

   Hülasa, zor oyunu bozar demiş atalarımız, çokta doğru söylemişler.  Avrupa’nın ve küresel güçlerin bütün ikili oyunlarına karşı çıkan, duruşundan asla taviz vermeyen bu uğurda yalnızlığını açık açık beyan eden Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmalıyız.

    Bakın AB geri adım atmaya başladı. Arkası mutlaka gelecek. Çünkü onların var olmaları Türkiye Cumhuriyetinin varlığına bağlı. Biz yoksulluğu görmüş, buz üzerinde  aç açık kurtuluş savaşı mücadelesi vermiş bir milletin torunlarıyız. Peki ya Avrupa’lı…

   Rahata alışmış  Avrupa’lı asla buna cesaret edemez. 

    Ne kadar yüksek silah gücü olursa olsun o tankın içerisindeki askerin savaşacağını kimse düşünmesin. Bir tas çorbaya tankı değişiverir. 

    O nedenle sadece kapılarımızı açsak göçmen istilası Avrupa’nın sonunu getirmeye yeterde artar bile.

   Unutmayalım…

    Ve Cumhurbaşkanımızın bu asil duruşunda onun arkasında, yanında değil ÖNÜNDE  olmalıyız.

     O giderse millet gider, ümmet  gider, DÜNYA KAYBEDER… AHMET ÇİLECİ-HENDEK

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!