bizimhendek.com
Advert
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLSUN
admin

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLSUN

Bu içerik 667 kez okundu.
Reklam

    Günümüzde terörün tavan yaptığı,  Doğu ve Güneydoğu bölgemizde adeta bir iç savaşın görüntülerini andıran  sokak çatışmaları ve   “ Terör bitti” denilen bölgelerden gelen şehit haberleri  anaları evlatsız, gelinleri kocasız, bebeleri yetim bırakmaya devam ediyor.

   Bu yılda düzenlenmesi planlanan bu Ramazan etkinliklerinin  bölgemizde Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından devam edileceği açıklandı.

   Etkili ve yetkililere sesleniyoruz…

   Bu tür etkinliklerin belediyeler arasında yarışa dönüştüğünü, adeta sen daha çok kalabalık topladın babında böbürlenmelerin ayyuka çıktığı Ramazan İftar Sofrası programlarını geçmiş yıllarda gördük, yaşadık. İyi ve halisane düşüncelerle başlayan bu tür organizasyonların amacının dışına çıktığı, sulandırıldığı günümüzde sadece geçen yıl Büyükşehir Belediyesi tarafından harcanan bedel düşünüldüğünde islamın haram kabul ettiği İsrafa sebep olduğu gayet açık.

    Şu halde hiç değilse bu yıl düzenlenmesi planlanan Ramazan etkinliği organizasyonlarının  iptal edilmesi, bu organizasyonlara harcanan paranın şehit aileleri ve yakınlarına parasal destek olarak verilmesi  ümit ediyorum ki hem toplumda karşılık bulacak hem de israfın önüne geçilmiş olacaktır.

AHMET ÇİLECİ - HENDEK

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ