bizimhendek.com
Advert
BENİM KARNIM AĞRIMIYOR
admin

BENİM KARNIM AĞRIMIYOR

Bu içerik 645 kez okundu.
Reklam

    Provokatör kimdir?

    Fenomen sosyal medya yazarı aklınca yine bir şeyler karalamış  her zaman olduğu gibi sapla samanı birbirine karıştırmış. Yok efendim siyasetçiye anlatıyormuşum da onun onayını aldıktan sonra yayınlıyormuşum vs. daha neler neler… Aslında yazının özü beni MHP’ye hedef göstermek. Bunun günümüzdeki adı  PROVOKATÖR’lüktür.

  Hodri meydan

   Fenomen yazar şunu iyice bilesin ki hakkımda isnat ettiğin suçlamaları  ispata davet ediyorum. İspat edersen  küçüğüm olduğun halde senin elini öper, senden özür diler  bugünden tez  gazeteciliğime son veririm yok edemezsen ise YALANCININ , İFTİRACININ, MÜFTERİNİN birisi olursun.  Tıpkı bu yazdığın yazıda olduğun gibi…

   Yazı, kişinin karakterinin aynasıdır

    Haber kutsal yorum hürdür.  Siyasetçiler topluma önderlik ve kılavuzluk hizmeti ettiklerinden dolayı her yaptıkları birer haber değeri taşır. Eğer sana gelen bilgilerin kaynağını açıklamaz, sözüne sadık kalır, güvenilir olursan  bilgi akışının olması doğal mecrasında devam eder. Yok senin gibi bugün iyi iken gülücükler dağıtır, her yere şirin görünme çabası içerisine girip yarın ilişkilerin bozulduğunda geçmişi deşifre edersen sana kimsenin güveni kalmayacağı gibi itibarında kalmaz tıpkı senin  altına denetim kurulu  üyesi iken imzaladığın imzayı inkar ederek kurumu  şikayet ettiğin, sıkışınca da “bu imza benim değil benim adıma atmışlar” yalanının ortaya çıkacağını anladığında ise  geri vitese taktığın gibi tutum ve davranışlar senin kimliğini ve karakterini ortaya koyan en güzel örneklerdir.

    Geçmişi yargılayacağına önce kendi geçmişini yargıla

    Benim Ali İnci’ye yakın olduğumu söylüyorsun doğrudur yakınım. Bunda ne var ki? Ben, bana yakın olan herkese yakın olurum.  Ama unutma Boğazspor kulübü başkanlığı ifa ederken İnci başkanı göklere çıkardığını, kulüp için yaptıklarının asla inkar edilemeyeceğini, yalakalık babında  o soğuk kış günlerinde o minik sporcuları atlet külot sokaklarda, sahalarda  yürüttüğün günleri unutmamalısın.

    Tek bir haber gösteremezler

    Benim MHP ile ilgili olumlu haberler yapmadığımı iddia ediyorsun. Bak sana şunu söyleyeyim Halep orda ise  Arşın burada.  Sen  MHP camiası içerisinde sıfatı olmayan biri,  zurnanın deliği bile değilsin  o nedenle  çıksın MHP’nin ilçe başkanı, ilçe yönetim kurulu üyeleri bu sorumu yanıtlasınlar.

   15 yıldır  kendi kişisel gayret ve çabalarımla çıkartmaya çalıştığım gazeteme  tek bir haber vermişler de, altına imza attıkları bir haberi ben yayınlamamışım. Koysunlar  önüme. KOYAMAZLAR…

    Nihayetinde bende bir faniyim. Unutulur, gözden kaçar vs. Kusura bakma da ben MHP’nin yayın organı olmadığım gibi onların basın sözcüsü de değilim. Neymiş efendim, ben MHP’nin gücünü zayıflatıyormuşum ! Yahu benim etim ne budum ne ?

   Bana bu görev verilmiş !!!

   Bu görevi kim vermiş ?

   Niye vermiş ?

   Nasıl vermiş ? 

   Nerde vermiş ?

     

   Kafana göre  yazdığın çizdiğin bir KURTLAR VADİSİ paranoyası içerisindesin.  Herkese bir rol çiziyorsun.  Ama olsun yine yaptın yapacağını ve gündeme gelmek adına  beni yazı yazmaya  zorladın. Hülasa her ne olursa olsun  yazında ifade ettiğin  iddia, isnat ve yalanlarını ispata davet ediyorum seni. 

     İSPAT EDEMEYEN, İFTİRA EDEN  ŞEREFSİZDİR…

 

 

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
 NE MÜDÜRMÜŞ BE?
NE MÜDÜRMÜŞ BE?