bizimhendek.com
Advert
DÜNYAYI BAŞLARINA YIKARIZ
admin

DÜNYAYI BAŞLARINA YIKARIZ

Bu içerik 743 kez okundu.
Reklam

         Dün "Biz Türkiye'yi birlikte kurduk, özerklik gibi bir derdimiz yok." diyenler bugün öz yönetim, özerklik sözlerini fütursuzca sarf ediyorlar. Bizim beyinleri satılmış, yürekleri kirlenmiş sözde aydınlarımız da onlara utanmadan şakşakçılık yapıyorlar. Kürt halkını temsil etmeyen bu çapulculara hak ettikleri cevabı Türk polisinden ve Türk askerinden alıyorlar. Kürt kardeşlerimize bunlardan daha fazla zarar verenolmamıştır. Okul düşmanı, cami düşmanı bir zihniyet kürtleri temsil edemez. Onlara bir tek sözüm var. Daha doğrusu  rahmetli Necmettin Erbakan Hoca'nın sık sık kullandığı bir sözü söyleyeceğim. "Hadi ordan! " 

          Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan da dün onlara gerekeni söyledi.Bu iradenin karşısında tüm dünya devletleri yal verse bunlar rüzgar karşısında pervasızca uçusan serseri yaprak gibi bertaraf olurlar.

Devlet içinde paralel yapıya izin vermeyiz. Nasıl sözde 'cemaat' adı altında devlette paralel yapı oluşturmak isteyenlere dünyayı dar ediyorsak, 'özerklik, öz yönetim' adı altında devlet içinde devlet kurmaya çalışanların da dünyayı başlarına yıkarız, bunun böyle bilinmesi lazım." 

B

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!