bizimhendek.com
Advert
HENDEK'TE 3 G'Lİ OLDU
admin

HENDEK'TE 3 G'Lİ OLDU

Bu içerik 605 kez okundu.
Reklam

      Çok soğuk, kar diz boyu diyeceğim ama daha da çok yağdı.Tek tük arabaların -çoğu sarı taksi- geçtiği çift tekerlek izi yollar.Araba sesini duyan yayaların kaldırıma çıkmak zorunda kalması.Kargaların konup kalkmasıyla ağaçlardan düşen kar kütleleri.Çatılardan sarkan buz sarkıtları. Sanki Hendek'te değil, Kuzey Avrupa ülkelerinde ya da Amerika'nın doğusunda bir eyalette hissediyor insan kendisini.Bir yandan kar yağıyor, bir yandan alttan alttan eriyor.Soğuk desen kesin sıfırın altında.Ve katkat giyinmiş Hendekliler, dışarı çıkmak zorunda kalanlar bunlar.Mecburiyeti olmayanlar evden dışarı çıkmıyor.

       Bu karlı günlerin yemyeşil, cıvıl cıvıl bir ilkbaharı ve neşe dolu bir yazı olacak.Bolluk,bereket olacak.Çarşı pazar ucuz olacak. Hayvanların yemi bol olacak.Irmağımızın suyu çağlayacak.Sabredin Hendekliler, mutlu günler bekliyor bizi. 

        Ayrıca bu kar manzarasının tadını çıkarın.Romantik takılın biraz. Oturun aşk ve sevgi dolu şiirler yazın. Onu yapamıyorsanız bir deneme yazın. O da olmuyorsa günlük yazın. Karda resimler çekinin Facebookta paylaşın.Yanına bir gülen yüz yapın.

        Demek ki neymiş? 3 G'li olmak güzelmiş. Hendek güzel,kar güzel, kış güzel, kıyamet falan da yok aslında.Hendek  her şeyiyle güzel, her haliyle yaşanılası.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ