bizimhendek.com
Advert
NE VARSA O ÜÇ NOKTADA VAR !
admin

NE VARSA O ÜÇ NOKTADA VAR !

Bu içerik 556 kez okundu.
Reklam

     Öncelikle şunu ifade edeyim ki; Türkiye Cumhuriyeti Devletininde kabul ettiği ve altını imzaladığı  İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi   

      Madde 19- diyor ki;  

      “Herkesin düşünce ve anlatım özgürlüğüne hakkı vardır. Bu hak düşüncelerinden dolayı rahatsız edilmemek, ülke sınırları söz konusu olmaksızın, bilgi ve düşünceleri her yoldan araştırmak, elde etmek ve yaymak hakkını gerekli kılar.”

     Bu beyanname doğrultusunda hiç kimsenin seni cebir ve kaba kuvvet kullanarak  susturmaya hakkı yoktur. O nedenle “ hadi hodri meydan” gibi söylemler hiçbir şey ifade etmediği gibi  senin gibi akademisyen bir kişiyede yakışmıyor. Kaldı ki seninle aynı kulvarda ticaret ve siyaset yapmıyoruz. Seni Cumhuriyet Savcılığı makamı ile karşı karşıya getirmek  bana da bir şey kazandırmayacak şu halde yaratmak istediğin algı operasyonu tutmaz bilesin.

     Senin yazına istinaden yazdığım yazıda kişilik hakları ve ahlaki kurallara riayet gösterdiğimi bile anlamamakta ısrar ediyorsun. Gayet mülayim cümlelerle ilçemiz adına Hendek Milliyetçiliği kavramını ön plana çıkartmak  gayesi ile yazdığım yazıyı bile ters yüz ederek konumlandırman, beni belediye ile iş yapıyor bu nedenle “satılık kalem” olarak adlandırmanı sana aynen iade ediyor ve sana diyorum ki; “ senin söylem, iddia ve ithamların karanlıkta şarkı söylemekle eşdeğer. Varsa elinde bir SOMUT  delilin AÇIKLA herkes bilsin. Yoksa sokaklarda konuşulanları,  kahvehane dedikodularını konu yapmayı kendine görev seçtiysen buna ne kalemin mürekkebi ne  sütunlar yetmez.

     Gelelim mezuumuza;  Yazında; Haziran ayında  MHP Hendek Belediyesi mecli üyeleri tarafından 18 madde uygulamaları ve  taşınmazların usulsüz satışları konularında şikayet başvurusunda bulunulduğunu yazıyorsun e güzel…

     Eylül ayında ise  bahse konu olan yeşil alanın meclis kararı ile   bulunduğu konumdan çıkarılarak yeni Adliye Sarayının yapımı için tahsis edildiğini, aynı toplantıda şehit savcı Kiraz’ın isminin bir sokağa verildiğini, Ekim ayında ise Hendek Cumhuriyet Savcılığınca  MHP meclis üyelerince yapılan şikayete  takipsizlik kararı verdiğinden bahisle sözüm ona konuya Cumhuriyet savcılığını al-ver politikası seyrettiği iddiasından kasıtla, taraf olmakla suçluyorsun.   

    Bende bunun yanlış olduğunu, istenildiğinde Hendek Belediyesinin  doğal olarak  eleştirilebileceğini ancak birini eleştirmek için birilerinin arkasına sığınarak değil aleni olarak o kurumun açık ve yalın bir şekilde  eleştirilmesinin daha doğru olacağı kanaatimi paylaşıyorum ne var bunda ?

      Bak buraya senin yazını aynen yazıyor ve senin bunu bir kez daha okumanı tavsiye ediyorum.

      İlk paragrafında belirttiğin  şikayet ve gelinen süreç hakkında bilgilendirmende bir yanlışlık yok ancak;

       “MHP li Belediye meclis üyeleri,Belediyenin tapusuna kayıtlı olan taşınmazlarının usulsüz satışlarla ve 18 uygulamasında uygulanmayan mahkeme kararlarıyla ilgili,Hendek Belediyesi hakkında Hendek Cumhuriyet Baş Savcılığına Haziran ayında suç duyurusunda bulundular.Eylül ayı Belediye Meclis toplantısında,İlçemiz Yeni mahalle de bulunan, 5 DÖNÜMLÜK YEŞİL ALAN, meclis kararıyla,yeşil alandan çıkarılarak,Yeni Adliye sarayı için tahsis edildi. Aynı toplantıda,şehit savcı Mehmet Selim Kirazın isminin bir sokağa verilmesi kararı alındı.Ekim ayında,Hendek Cumhuriyet baş savcılığı,Hendek belediyesi hakkında yapılan şikayete,takipsizlik kararı verdi...

 

    Şimdi   bu cümlenin  sonuna koyduğun ÜÇ noktanın anlamını bana anlatırmısın ?

     Şu da kulağına küpe olsun…   ” DÜŞMEZ KALKMAZ BİR ALLAH”  Büyük lokma ye büyük konuşma…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ