bizimhendek.com
Advert
ZOR OYUNU BOZAR…
admin

ZOR OYUNU BOZAR…

Bu içerik 600 kez okundu.
Reklam

Futbolda bir söz varır. “takımda lejyonerlerin yanı sıra hamal futbolcular gerek” sözü. İşte  açıklanan Sakarya Ak parti milletvekilleri arasında  yaptığı seçim ve saha çalışmaları ile ön planda görülen, yaptığı seçim çalışmaları ile ses getiren sadece Ali İnci’nin olması oldukça dikkat çekici.  Sıralamaya baktığımızda ilk dört arasında bulunan adayların  adeta; “ biz nasıl olsa bu seçimde Ankara’ya gideriz” modunda hareket ediyorlar. Dolayısı ile Sakarya’da tüm yük Ali İnci’nin omuzlarına yüklenmiş, bir bakıorsunuz Taraklı’nın, Kaynarca’nın en ücra köşesinde bir bakıyorsunuz  bir cenazede, bir düğün cemiyetinde. Bununla yetinmeyen İnci, davet ettiği  kahvaltı programları ile işadamları ve  STK temsilcileri ile her zaman dirsek temasında diğer yandan da ve kahve, ev gezileri ile vatandaşların arasında bir vekil adayı olarak boy gösteriyor. Peki burada sormak zorundayız  daha önceki seçim atmosferlerinde yaşanan Ak parti gençliği neredeler ?

 

Bir Hendek’li olarak zaten sıralamada hakkının yenildiğine gönülden inananlardanız. Birde buna  İnci’nin sahada bir başına  olağanüstü gayret ve çabasının yalnızlaştırılmasını kabullenmek zorumuza gidiyor.

 

Kişinin çekebileceği bir yük vardır yüklersiniz anlarım ancak bir elin nesi var iki elin sesi var sözünün de geçerli olduğu alanların olduğunu hatırdan çıkartmayalım. Çünkü Ali İnci bize dün olduğu gibi bugün ve yarın da  lazım. Sakarya’mızın yetiştirdiği bir değeri nefis uğruna köreltmeyelim. Kendisinin de ifade ettiği gibi  Ali İnci Sakarya’nın her bir köşesinde var. O , 16 yıllık dönemde Hendek ilçesinde  belediye başkanlığı döneminde yaptığı icraatler ve ilk’lerle  Hendek’in adını  birakın Türkiye’yi yurt dışına taşımış bir nakış misali işlediğinin en güzel örneği  Sakarya’nın  umudu haline gelmesidir.

 

Sakarya’da 7 güzel insanı Ankara’ya yollamayı kendilerine hedef seçen Ak parti teşkilatı mensuplarının bu tutum ve davranışlarını anlamakta zorluk çekiyoruz.  Ama şunu ifade edeyim ki “ZOR OYUNU BOZAR”  o nedenle İnci başkan bu hırsı, inadı ve inancı sayesinde her şeye rağmen  zafere ulaşacaktır çünkü       ALLAH DOĞRUNUN YARDIMCISIDIR…

 

AHMET ÇİLECİ -HENDEK

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!