bizimhendek.com
Advert
ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR!!!
admin

ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR!!!

Bu içerik 681 kez okundu.
Reklam

Hele bir internet sitesinde köşe yazan kişi öyle bir içerlemişki iftira, gıybet  , tefrika hak getire. Hayrola kardeş ne oldu ki ? Niçin bu kadar rahatsız oldun ? Hepsini geçiyorum. Ama kamuoyunda öyle bir algı yaratılmak isteniyor ki sanki bu haberi  Hendek Devlet Hastanmizin başhekimi Akın Kaya kendisi yaptırmış!!!   Sözde köşe yazan kişi bunu bu şekilde  iddia ediyor.

         Kim kursağında bir şey varsa döksün. Kimsenin kalemşorü olmadık olmayız.  Bakın son kez söylüyorum. Bre Allah’tan kormaz kuldan utanmazlar. Bu haberde  hastane başhekimi Akın Kaya’nın hiçbir dahli YOKTUR.  Vallahi, billahi, tallahi en ufak bir dahli YOKTUR. Tutulan oruçlar hürmetine YOKTUR.  Hala da bu iddiada olanlar varsa o zaman çıkın İDDİANIZI İSPATLAYIN, varmı bunun ötesi ???

        İçinde birazcık iman taşıyan,iman zerresi olan,  itikat taşıyan varsa bunu böyle bilsin.  Ama görüyorum ki bu kişi her bir kelimemden bir mana çıkartıp , kelimelerime ekleme yaparak, çarpıtarak daha da ileriye gideyim YALAN yazarak, gündem yaratma peşinde. Hani insan atar atar da bu kadar da atmaz be kardeşim.  İnsan biraz Allahtan korkar, kuldan utanır.

        Her kimki bu haberin altında Akın Kaya’nın parmağı olduğunu düşünür sui zanda bulunuyorsa bilsinlerki kişinin günahını alıyorlar. Yapmayın, etmeyin, bu mübarek günlerde kilitli ağızlarınızla kişiler hakkında iftira, gıybet, tefrika,,, bunlar hoş şeyler değil.  Bu tür söylemler kişiyi yüceltmez  tam tersine   alçaltır. Dahası bu mübarek günlerde sırf Allah rızası için tutulması gereken oruç’unuzun boşa gittiğini, yanınıza kar olarak açlığınızın kaldığını ne zaman anlayacaksınız ?   Ama kime söylüyorsun be kardeşim, çanak tutanlarında gayreti ile bulmuş bir köşe dört köşe olma mücadelesi içersinde.  Ne diyeyim HAYRINI GÖRÜN…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
 NE MÜDÜRMÜŞ BE?
NE MÜDÜRMÜŞ BE?