bizimhendek.com
Advert
VERECEĞİNİZ BİR  CEVABINIZ VAR MI?
admin

VERECEĞİNİZ BİR CEVABINIZ VAR MI?

Bu içerik 665 kez okundu.
Reklam

Bildiğiniz gibi Selman dedeyi anma  geleneksel sünnet ve güreş şenlikleri 15 yıldır devam ediyor ve her geçen gün dahada heyecanlı ve yüksek katılımla. İşte böylesi bir günde gözlerimiz başta sayın valimiz ve milletvekillerimiz olmak üzere Büyükşehir belediye başkanımız ve iktidarın ildeki en yüksek temsilcisi Ak parti Sakarya il başkanını etkinliğimizde ağırlamak isterdik. Hele kılı kırk yaran bir belediye başkanı Ali inci bu etkinliğin  orkestra şefliğini yapıyorsa artık siz düşünün gerisini.

Ama heyhat bizler yanılmışız hemde çok yanılmışız. Neden mi? Hani baba gözüyle yolunu gözlediğimiz, Sakarya genelindeki tüm ilçelere eşit davranacağını düşündüğümüz Büyükşehir belediye başkanı ve başta iktidarın milletvekilleri olmak üzere tüm vekillerimizi  etkinliğin sona erdiği son dakikaya kadar beklemedik dersek doğru söylememiş oluruz. Ne yazıkki hiç biri etkinliğimize katılmadılar.NEDEN???

Hendek ilçemiz ÜVEY evlat mı?

Hendek gerek yerelde gerekse  mahalli seçimlerde sizin beklediğinizin altında mı oy desteği verdi?

Söylermisiniz sayın büyükşehir belediye başkanım, etkinliğimizİ niçin şereflendirmediniz? Siz bizimde büyükşehir belediye başkanımız değil misiniz?

Siz , iktidarın sayın milletvekilleri... Sahi sizler niçin gelmediniz? Telgraf çekmekle her işin halledildiğini mi düşünüyorsunuz?  Mecliste mesai vardı da bizimmi haberimiz yoktu?

Biliyorsunuz ki Hendek, şu an Sakarya Ak parti yönetim kurulu üyesi  Şenay Sakal’ın ilçe başkanlığı döneminde nüfusuna oranla  partiye en fazla üye yapması ile başbakan Erdoğan’ın elinden ödül almış bir ilçe...

Hendek belediyesi, başta toplu konut hamlesi, roman açılımı olmak üzere  birçok konuda hükümetimize bile projeleri ile ışık tutmuş bir ilçe...

Sayın büyükşehir belediye başkanım, daha dün diyebileceğim   yakın bir zaman önce başbakan Erdoğan’ın canlı TV programı ile katılarak start verdiği  Kemaliye Mahallesi kentsel dönüşüm  başlangıcında da katılmamıştınız.

Evet, sanıyorum ki sizi çok iyi anlıyorum. Hendek’in mütevazi bütçe ile yaptığı projeler belki siyaseten sizin önünüze set oluyor. Zaten ben her zaman  Hendek belediye başkanı Ali inci’ye; “başkanım çıtayı bu kadar yüksek tutmayın, sizin hızınıza yetişemeyen siyasilerin tepkisini çekiryorsunuz” dediğimde, başkan inci, “ ben bu gençliği ne zaman yakalayacağım, zaman çok hızlı akıyor bu bir hizmet yarışıdır, yürümek bize yaraşmaz. Kıskançlık da kimseye yarar sağlamaz” cevabı verdiğinde doğrusu bir anlam verememiştim. Ama geldiğimiz bu günde yaşadıklarımız başkan İnci’yi haklı çıkartıyor. Nasıl mı?

Siz büyükşehir  belediye başkanım. Hendek’in oyuna ihtiyaç duymayacakmısınız?

Szi sayın milletvekillerimiz sizin Hendek’lilerin oyuna ihtiyacınız yok mu?

Bencilce davranmanız  başta  ilçe vatandaşı olarak bizleri mağdur ediyor. Mensubu bulunduğunuz partininde  zarar görmesine, tepki toplamasına vesile oluyorsunuz.

 Lütfen  şu sözlerimi kulağınıza küpe yapınız.  Yarın Hendek’li “ ne koydunuz avucumuza ne sürelim yüzünüze?” dediğinde vereceğiniz  bir cevabınız var mı?

 

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!