bizimhendek.com
Advert
MYO temel atma töreni öncesi yaşananlar
admin

MYO temel atma töreni öncesi yaşananlar

Bu içerik 590 kez okundu.
Reklam

Burada bir (S) koyalım.

    Hendek Belediye başkanı Ali İnci, gerek belediye hoparlöründen gerek bilbordlar,  gerekse telefon mesajları  aracılığı ile 18 Şubat Pazartesi günü MYO temelinin atılacağı günler öncesinden ilan edilmiş, hummalı bir çalışma temposuna girilmiş , bildirimlerde bulunulmuştu. İlçede  yapılacak olan tören öncesi , havanın yağışlı ve soğuk olmasına rağmen tören alanı gelin misali süslenmiş, gerek MYO öğrencileri gerekse ilçe halkı tören alanında yerlerini almışlar, törene üst düzey bürokratların katılımı beklenmekte idi.

    Bu esnada, bayram değil seyran değil misali Sakarya Ak parti milletvekili A.İksan Yavuz , Hendek Ak parti ilçe başkanı ile birlikte Hendek Muhtarlar derneğini ziyaret edesi tutar.Hendek Muhtarlar derneği başkanlığıda bu teklife olur verir ve  tören alanında bir koşuşturma sürerken, ilçe merkezinde Hendek muhtarlar derneğinde farklı bir  program uygulanmaktadır. Böylesi önemli bir günde ilçenin birlik ve beraberliğini parçalarcasına, adeta Ali İnci tarafından organize edilen töreni sabote etmeye matuf  farklı telden çalgı çalınması tabidir ki Hendek muhtarlar derneğine  başta mekan olmak üzere her türlü donanımını ve teknolojik ürünlerle donatarak daha önceleri birbirlerini ismen dahi tanımayan muhtarlarınmızı aynı çatı altında örgütleyerek bir güç haline getiren Hendek Belediye başkanı Ali İnci’yi üzmüştür,yaralamıştır, gücendirmiştir. Aksini kimse iddia edemez...Peki Ali İnci bunu haketmiş midir?

Yukarıda verdiğimiz (S) e buradan devam edelim.

Böylesi çok önemli bir konuda  önceden yeri ve zamanı belirlenen bir tören öncesi farklı bir program dizayn edilmesi oldukça düşündürücü. Bir diğer düşündürücü konu ise Hendek Muhtarlar derneğine gelerek sözde muhtarların dert ve sorunlarını not alan, çözüm noktasında muhtarlara söz veren Sakarya Ak parti milletvekili A.İhsan Yavuz, dernekten ayrılırken; “  arkadaşlar açılışa  katılmamız icap eder, bir görüşmem daha var akabinde açılışta buluşuruz” diyerek dernekten ayrılır ne acıdır ki milletvekili A.İhsan Yavuz  temel atma törenlerine iştirak etmemiştir.

 Peki şimdi adama sormazlar mı? Böyle önemli bir günde köy muhtarlarının ve köylerin sorunlarının konuşulacağı toplantının aynı güne getirilmesinin ardında hangi gerçekler yatıyor ? Neden ille de  MYO temel atma törenlerinin atıldığı gün bu toplantı düzenleniyor.

   Ne yazıkki kendilerine her zaman her türlü imkanı sunan, istekleri karşısında adeta pervane olan Hendek Belediye başkanı Ali İnci’ye  karşı tutunulan bu tavır hiç hoş olmamıştır, yakışık almamıştır. Sahi siz neyin peşindesiniz Allah aşkına ???

    Size düşen görev sizleri toplum önünde onurlandıran, sizlere her türlü maddi-manevi destek veren Hendek belediye başkanı Ali İnci’yi sabote etmeye yönelik bu girişime karşı durmanız gücünüz yetmiyorsa sessiz kalmanız, toplantıya olur  vermemeniz gerekirdi. Bir Hendek’li olarak sizden beklenen tavır bu olmalıydı. Ali İnci Hendek’e sahip çıkma mücadelesi sergilerken  yalnız bırakılması ilçenin yararına olmadı. Umarız bundan sonra  adımlar daha dikkatli atılır...

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ
ALGIYA GEREK YOK İSİMLERİNİ AÇIKÇA YAZINIZ