bizimhendek.com
Advert
Advert
7/B SINIFI VELİLERİNE İTA FEN YAZILMIŞTIR..
admin

7/B SINIFI VELİLERİNE İTA FEN YAZILMIŞTIR..

Bu içerik 561 kez okundu.
Reklam

 

                            7/B SINIFI VELİLERİNE İTAFEN YAZILMIŞTIRJ

Oğlumun okul içi davranışları ve akademik başarısı hakkında bilgi alabilmek için okulun yolunu tutuyorum…

Oğlumun öğretmenlerinin hepsi ağız birliği yapmışçasına oğlumun okuduğu sınıf için aynı şeyi söylüyorlar. Okulun en iyi sınıfı,7/B sınıfının kapısından içeri girerken büyük bir keyifle giriyoruz. Kızdığımızda bile öyle kaliteli espriler yapıyorlar ki kızamıyoruz bileJBir anne olarak bunları

Duymak bana büyük bir mutluluk veriyor elbette..

Öğretmenlerimizin ve okulumuzun eğitime ve çocuklarımıza verdiği önem ve hassasiyet mükemmel elbette. Ben biz velilere de bir paye çıkarmak istiyor ve bizim sınıfın velilerini düşünüyorum. Eğitim aile de başlıyor ne de olsa…

Bizim sınıfımız diyorum çünkü biz anneler bir süre sonra  çocuklarımızla öyle bütünleşiyoruz ki; ödevleri ödevlerimiz, başarısı başarımız, en sevdiği arkadaşlarının anneleri fazlaca görüşemesek de sevdiğimiz insanlar haline geliyor.

Velilerimizin hemen hepsi her şeyden önce çocuklarının mutluluğuna önem veriyor. Çocuklarımızın akademik başarısını da mutluluğuyla bağlantılı olarak şekillendirmeye çalışıyoruz.

Kalıplaşmış eğitim sistemine inat, kalıplaşmışın dışında velilerimiz kişilik olarak da birçok özellik ve fedakarlığı da için de barındırıyor. Lider özelliği taşıyan, sporla uğraşan, turizmle ilgilenen, çocuğunun eğitimi için yaşadığı yeri değiştirip eşiyle ayrı şehirlerde yaşayan, benim gibi naçizane önce okula servis olmadığı için ev değiştiren, daha sonra evinin ve arkadaşlarının hasretine dayanamayıp başka okulların  servislerinin peşin de yıllarca koşup 4 katı fiyat ödeyen yine de asla okuttuğu okuldan vazgeçmeyen, kararlı ,eğitim yolunda  fedakar, inançlı, insan olmanın, topluma iyi bir birey yetiştirmenin önemini kavramış veliler topluluğuyuz..

7/B sınıfının velilerine içlerinde barındırdıkları ayrı ayrı özellikler ve her şeyden önemlisi sistemin gerektirdiği robot model çocuk değil, önce mutlu olan bireyin hem iş, hem de özel hayatında başarılı ve topluma faydalı olabileceğini kavradıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki bir araya gelmişiz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
TÜRKAY ile  yeni dönem
TÜRKAY ile yeni dönem