bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Çocuk parklarına da MOBESE kurulsun

Her geçen gün coğrafi olarak büyüyen buna paralel olarak nüfus oranı genişleyen ilçemizde ilçe Emniyet Müdürlüğünce ilçe genelinde kurulma aşamasında olan ( MOBESE) kameralarının suçlulara yönelik caydırıcı olacağı oldukça açık.

Çocuk parklarına da MOBESE kurulsun
Çocuk parklarına da MOBESE kurulsun admin
Bu içerik 656 kez okundu.

    Günümüzde suç profillerinin değişmesi ve son günlerde  küçük yaşta çocuklara ve Ensest ilişkilerin yoğunlaştığı bir ortamda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sapkın ve sapık kişilerden korumak adına kurulan MOBESE kameralarının çocuk parklarına da kurulması yaşanabilecek üzücü olayların önüne geçecek, en azından caydırıcı etkisi olacaktır.

   Hendek kamuoyu son günlerde yaşanan taciz olaylarına dikkat çekerek çocuk parklarına da MOBESE kameralarının kurulması yönünde çağrı var. Geleceğimizin teminatı suçsuz çocuklarımızın sapıkların hedefi olmasını sadece polisiye tedbirlerle önlenemeyeceği yaşanan olaylarla sabittir. Şu halde  hep birlikte  aynı duyarlılıkla hareket ettiğimizde engelleyebilir önüne geçebiliriz.

   Bu nedenle okuyucularımızdan gelen taleplerin karşılık bulması adına bu sese kulak verelim ve kamuoyu oluşturmaya VAR MISINIZ? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-02-24 Tam yerinde ve zamanında bir konuyu gündeme taşımıssınız. Gerekirse halk olarak kampanya açalım devletimize maddi katkıda bulunalım. Geleceğimizi kurtarmak adına
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?