bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ GERÇEĞİ,NEREDEN NEREYE?

MEHMET DEMİREL: “YENİ MÜLKÜMÜZ HENDEK ESNAFIMIZA HAYIRLI OLSUN” Hendek ilçe esnafına 2017 yılı içerisinde 52 milyon lira dağıtarak esnafı yüksek banka faizlerinden kurtaran, tıkanan ekonominin çarklarının çalışmasına katkıda bulunan Hendek Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı Demirel iflas etmiş bir kooperatifi hayata geçirmenin ve ekonomik koşullar nedeni ile satmak zorunda kaldığı eski kooperatif mülkünün yerine daha büyük bir mülk edinmenin haklı onurunu yaşıyor.

ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ GERÇEĞİ,NEREDEN NEREYE?
ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ GERÇEĞİ,NEREDEN NEREYE? admin
Bu içerik 1368 kez okundu.

Demirel konuyla ilgili  ilçe  esnafıına verdiği mesajında;Bu güne dek esnaflarımıza dağıttığımız düşük faizli kredilerin toplamı 52 milyonu geçti. Bir anlamda bizler akıllı politikalar sayesinde esnaflarımızı yüksek faizli banka kredilerinden kurtararak ekonomik olarak ayakta kalmaları bir yana büyümelerine öncülük ettik önderlik ettik.

 

   Bizler bugüne kadar yaptığımız hizmetleri kimseyi ötekileştirmeden ayrım gözetmeksizin sadece Allah rızası için yaptık. Bugün ne kadar doğru yaptığımız rakamlarla ortadadır.

    Hakkımızda yalan,iftira, iddia,itham ve dedikodulara kulaklarımızı tıkadık ve doğru bildiğimiz yoldan asla taviz vermedik.  Bu kararlılığımızdaki en büyük etken ise bizlere güvenen genel kurul üyelerimizin desteği olmuştur bu cihetle genel kurul üyelerimize sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

   En yakın zamanda Hendek Esnaf ve Kefalet Kooperatifine yakışır mülk edinme sözünü vermiştim. Müjdeler olsun ki 7 Şubat  tarihi itibarı ile ilçemiz Osman Yılmaz caddesi üzerindeki yeni binanın ikinci ve üçüncü katlarında  DUBLEX olarak adlandırabileceğimiz toplamda 170 m2 binayı kooperatifimize kazandırmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz. MEHMET DEMİREL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
KENAN     2018-02-20 DAHA NE OLSUN SAKARYA İLİNİN EN İYİ HİZMETLERİ HENDEK İLÇESİBDE VERİLMEKTE OLDUĞU BİLİNMEKTEDİR. TEŞEKKÜRLER BAŞKAN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?