bizimhendek.com
Advert
Advert

Hendek’te Masa Tenisi şöleni

Okul sporlarında Hendek Masa Tenisi müsabakaları sona erdi. Hendek Yeni Spor Salonunda, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler (Kız-Erkek) Masa Tenisi müsabakaları nefes kesti.

Hendek’te Masa Tenisi şöleni
Hendek’te Masa Tenisi şöleni admin
Bu içerik 397 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

YEŞİLYURTLU ÖĞRENCİLER ŞOV YAPTI

Müsabakalar sonunda; Masa Tenisi Küçük Kızlarda birinci Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu, ikinci Atikehanım Ortaokulu ve üçüncü Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu oldu. Küçük Erkeklerde birinci Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu, ikinci Hendek İmam Hatip Ortaokulu ve üçüncü Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu oldu. Yıldız Erkeklerde ise birinci Hendek İmam Hatip Ortaokulu, ikinci Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu, üçüncü Beylice Ortaokulu oldu.

GENÇLERDE AKŞEMSEDDİN VE ANADOLU

Genç Erkekler ve Genç Kızlar Masa Tenisi müsabakaları sonrasında ise; Genç Kızlarda birinci Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Atikehanım Anadolu Lisesi ve üçüncü Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Genç Erkeklerde birinci Hendek Anadolu Lisesi, ikinci özel İmge Anadolu Lisesi ve üçüncü Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

KUPA VE MADALYALARI VERİLDİ

Hendek’te hafta sonu gerçekleşen müsabakalar sonrasında, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde dereceye giren okullara ödülleri, Hendek İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, İl Hakem Komitesi Başkanı Ali Gör, Okul Müdürleri, İdareciler ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!
ATAMIZI ANDIK!
ATAMIZI ANDIK!