bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

15 Temmuz Milli İrade Derneği sınır bölgesine gidecek

Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği, Zeytin Dalı Harekâtına karınca misali taraf olduğunu göstermek ve sınır bölgesinde görevli Mehmetçiğe destek olmak için Hatay’a gidecek.

15 Temmuz Milli İrade Derneği sınır bölgesine gidecek
15 Temmuz Milli İrade Derneği sınır bölgesine gidecek admin
Bu içerik 738 kez okundu.

15 Temmuz Darbe girişimi esnasında Sakarya Valiliği’ni ele geçirmek isteyen hainlerle canla başla mücadele ederek, valiliği teslim etmeyen vatandaşlar tarafından kurulan 15 Temmuz Milli İrade Derneği, mehmetçiğe destek için sınır bölgesine çıkarma yapacak.  

HAREKET PAZARTESİ SABAHI

Sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci, “Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Afrin’e bakıyorum. YPG, PKK Terör Örgütü’nün şu anda nasıl kaçtıklarını görüyorum. Onlarlar kaçacak Mehmetçiğim ile birlikte hep birlikte kovalayacağız. Şimdi kara harekâtına devam ediyoruz durmak yok” sözüyle yola çıkarak; 19 Şubat 2018 Pazartesi sabahı 41 kişilik ekiple Bayrak ve afişlerle Hatay’a yola çıkacağız. Burada bölgeye çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, keşifte bulunup, Afrin sınırındaki Askeri bölgeyi de ziyaret ederek, Mehmetçiğimizin yanında olduğunu göstereceğiz” dedi.

KAFİLEDE YER ALACAK İSİMLER

Hatay ve Afrin sınırına gidecek olan ekipte, Ali İnci’nin yanı sıra Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Ahmet İşgüzar, Sakaryaspor Başkan Vekili Halit Evin, 15 Temmuz Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve Pamukova eski Belediye Başkanı Hikmet Feridun Turan gibi isimlerin yanı sıra 15 Temmuz Milli İrade Derneği yöneticileri ve gazeteciler de yer alıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak içki operasyonu
Kaçak içki operasyonu
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?