bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

ÇİĞ YİYENLERİN KARNI AĞRIYOR

Sözde yazar konuşmalarımızdan tatmin olmamış ki ikinci bir yazıyı yayına vermiş.Versin, bizim için mahsuru yok, çiğ yemedik ki karnımız ağrısın…

    ÇİĞ YİYENLERİN KARNI AĞRIYOR
    ÇİĞ YİYENLERİN KARNI AĞRIYOR admin
Bu içerik 969 kez okundu.

Buraya nereden geldik kısaca açıklayayım.

Cumartesi günü İyi partinin Pazar günü yapılacak olan kongre öncesinde İyi partinin kurucu başkanı ve bazı yönetim kurulu üyelerinin istifalarını vereceklerini belirtip,

(İyi Parti’yi Hendek’te olağan kongreye taşıyacak kurucu ilçe yönetimi dağıldı. Kongreye bir gün kala Selim Eren bıraktı, Kamil Taze Pazartesi günü partiden de istifa edeceğini açıkladı.) şeklinde haber yapmıştık.

    Pazar günü İyi parti kongresini yaptı ve bu kongreye İyi partinin kurucu başkanlığını yapan Selim Eren ve kurucu yönetim kurulu üyesi Kamil Taze istifalarını verdi. Ve nitekim kurucu başkan Eren’de yaptığı açıklama ile partiden istifa ettiğini kamuoyu ile paylaşarak adeta bizim söylemimizi teyit etti.

  Sözde yazar bir yazıyı kaleme alıyorsa hedefinin kim olduğunu açıkça belirtmeli ki okuyucunun kafasında soru işareti oluşmasın. Bulanık suda balık avlamak su kurnazlığından öyete gitmez.

   Kongre sonrası sözde yazar yazdığı makalesinde bizleri hırs, kişisel çıkar,ihtiras ve kıskançlık gibi sözlerle eleştirdi. Bu makalesine karşı bizde karşı bir yazı yazdık. Yazar aradı, yazıyı bize hitaben değil Haber Hendek ve Hendek Gündem internet sitelerinde çıkan İyi parti yazılarına karşı yorumlu haber yaptıklarını, yazıdaki hedefin onlar olduğunu , reklam yapmamak adına isim ve internet site adreslerini  yazmadığını ifade etti. Bu savunma sizleri tatmin etti mi?

     Oysa onların yazdıkları yazıda sadece ( İyi partide olanlar kafaları karıştırdı) ifadesi mevcut. 

   Dağıldı- başkan Eren istifa ediyor cümleleri biz ifade ettik. Yazılan yazıda bu anlamda bizi hedef seçtiği için uzatılan eli!!! boş çevirmek olmaz.

   Karşı yazı gelince bu söylemi tabii olarak üzerimize aldık ve cevap yazdık. Buraya kadar anlaşılmayacak bir şey var mı? Yazar şunu kafasına iyi soksun Hendek, köpeksiz köy bulup değneksiz dolaşanların yeri değil…

  Hey haaaatt… Yazarı cevabımız tatmin etmemiş olmalı ki bu kez okuduğunu anlamayanlar var diyerek bizlere doktor tavsiyesinde bulundu.

   Yazdığın yazıda ya suçladığın kişilerin isimlerini açıkça yaz muhatabın kim olduğu bilinsin ya da sus…

   Polemikte, provakatörlükte  bizim işimiz değil. Algı operasyonları ve akıl hocalarının verdiği sokma akıl  ile bir yere varılamayacağını ne zaman öğreneceksin?

  Bize tavsiye ettiğin doktorlardan acil randevu al çünkü senin buna ihtiyacın var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kadir     2018-02-15 Önce yazan yazdığını anlayacak
Hendekli     2018-02-14 Ya bırak abi şu tetikçi sözde yazarı. Hendek kimin ne kadar kilo olduğunu biliyo.Yazar bunlara cevap verme telaşına düşeceğine aylarca eleştirdiği yolsuzluk yumağı olarak adlandırdığı inşaat şirketinin reklamlarını alınca her şeyin süt liman olduğunu açıklasında görelim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ.  DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ. DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ