bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KURUYEMİŞÇİMM için açılış töreni yapıldı

Hendek’te Sami Torun’a ait Kuruyemişçimm adlı işletme Şehit Gökhan Yaşartürk Caddesi üzerinde eski Devlet Hastanesi karşısında hizmete girdi. Yeni işveren gencimiz aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği öğrencisi.

KURUYEMİŞÇİMM için açılış töreni yapıldı
KURUYEMİŞÇİMM için açılış töreni yapıldı admin
Bu içerik 415 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

   İşyeri sahibi Sami Torun 25 yaşında büyük gelecek vadeden bir kardeşimiz. Sakarya Üniversitesi  Çevre Mühendisliği öğrencisi olan Torun; “ Şu an itibarı ile Sakarya Üniversitesi öğrencisiyim. Okulumun haricinde oldukça boş vaktim var bu zamanı hem iyi değerlendirmek hemde okul masraflarımı çıkartmak ve aileme de ekonomik katkı sağlamak amacı ile yaptığım fizibilite çalışmalarım doğrultusunda  bölgede eksiği hissedilen kuruyemiş ağırlıklı işyerini açtım. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan başta Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü’ye, siyasi parti ve STK başkan ve üyelerine, açılışımıza katılan sevenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

   Açılışa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Bingöl’ün Sancak İlçe Belediye Başkanı Nusret Koçin, AK parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, İYİ Parti İlçe Başkanı Selim Eren ve vatandaşlar katıldı. Okunan duaların ardından hayırlı olsun dilekleriyle protokol üyeleri tarafından kurdele kesildi.  İlçemize canlılık kazandıran yeni işletmelerin önemini vurgulayan Başkan Püsküllü “Değerli kardeşimiz Sami Torun’un yeni işyeri kendilerine ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah helal ve bereketli kazançlar versin” dedi.  

   İşyeri açılışına gelen çiçeklere bakan katılımcıların, “ maşallah bir kuruyemişçi işyerinden çok çiçek bahçesine dönmüş” demekten kendilerini alamadılar.

    Açılış sonrasında çeşitli ikramlarda bulunuldu. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
HENDEK’TE AĞAÇLAR BUDANIYOR
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?
Yönetmelik ne diyor,Hendek Belediye'si ne yapıyor?